Kosmetika

Luxusní slaměnková péče

Sbírání kytiček

Slaměnka – dlouhověká kytička, která po utržení neuvadne, se může pyšnit i tím, že se její výtažky používají v kosmetice.

Na světě existuje přes 500 druhů slaměnek, ovšem ne všechny jsou vhodné pro použití v kosmetice. Značka L’OCCITANE, jež uvádí docela novou luxusní řadu pečující kosmetiky Divine, používá slaměnku Helichrysum Italicum, která roste na Korsice v regionu Balagne.
Donedávna se tato rostlina vyskytovala pouze ve volné přírodě. Teprve v roce 2004 vznikly první slaměnkové plantáže a L’OCCITANE se může pyšnit tím, že od setby přes sklizeň až ke zpracování je s touto rostlinou nakládáno bez chemického ošetření nebo hnojiv.  
Divine – luxusní slaměnková péče navrací pleti oslnivou krásu mládí, podporuje vitalitu buněk pokožky, zpevňuje ji a redukuje vrásky. Žádaná je také díky svým regeneračním a hydratačním účinkům a přínosná je i v boji proti pigmentovým skvrnám. Navíc pleť krásně provoní – po každé aplikaci se budete cítit příjemně a oslnivě.
Složení je obohaceno o speciální slaměnkový esenciální olej, který podporuje produkci kolagenu, povzbuzuje výměnu buněk v pokožce, chrání buňky před volnými radikály a je účinný v boji proti příznakům stárnutí pleti.  Slaměnku neméně účinně doplňuje myrtový esenciální olej redukující nedostatky pigmentu a navracející pleti její přirozenou krásu.
 
L’OCCITANE nabízí v řadě hned několik výrobků, se kterými budete v boji proti vráskám úspěšné:
  • Divine luxusní slaměnková péče je výjimečná v boji s časem, pleť rozzáří, viditelně redukuje vrásky a zpevňuje pleť.
  • Divine – sérum, nejkoncentrovanější výrobek řady, obsahuje velice účinnou kyselinu hyaluronovou, která zajišťuje hydrataci a okamžité zkrášlení pokožky. Zároveň účinně bojuje s pigmentovými skvrnami, a to díky obsahu derivátů vitaminu C.
  • Divine – oční péče redukuje otoky a tmavé kruhy pod očima. Působí proti vráskám v okolí očí, zpevňuje pleť a navrací buňkám vitalitu. Kromě výtažků slaměnky a myrty je obohacena o pohankový vosk a výtažek z jasanu.
 
Připravila: Šárka
Foto: archiv firmy L’OCCITANE

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků