Tipy

Magnesium

Hořčík je důležitý pro zdravé kosti a zuby, reguluje srdeční rytmus, svalové kontrakce a chrání nervy. Jistě vás bude zajímat, že v těhotenství snižuje riziko potratu a předčasného porodu.

Hořčík je důležitý pro zdravé kosti a zuby, reguluje srdeční rytmus, svalové kontrakce a chrání nervy. Jistě vás bude zajímat, že v těhotenství snižuje riziko potratu a předčasného porodu. Užívat by ho měly budoucí maminky, které trápí tvrdnutí bříška.

Nedostatek hořčíku vzniká jednak jeho malou přítomností v přirozené potravě a jednak konzumací přílišného množství bílé mouky a cukru, při jejichž látkové přeměně je hořčík spotřebováván.

Nastávající maminky, trpící nedostatkem hořčíku, obvykle pociťují rychlou únavu, bolesti hlavy a často trpí migrénami. Typickým příznakem nedostatku jsou také svalové křeče, které těhotné ženy přepadávají hlavně v noci.

 

Pokud tedy i vy máte takové obtíže nebo si chcete být prostě jen jisté, že pro své bezproblémové těhotenství děláte maximum, vyzkoušejte Swiss Magnesium“1“. Pomáhá proti předčasným kontrakcím a tvrdnutí břicha, podpoří správný růst plodu a kostry miminka, prospěje zdraví vašich zubů a nehtů a v neposlední řadě také příznivě ovlivní pravidelné vyprazdňování. Vystačíte s jedním balením 90 tablet za příjemnou cenu od 150 Kč.

 

Připravila: Katka
Foto: archiv firmy
1. 7. 2012
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků