Společnost

Marta a Petr Jandovi sází na papáju

Sbírání kytiček

Marta Jandová se svým tátou k sobě mají velmi blízko. Denně si volají, neustále se navštěvují a kromě toho spolu i často pracují. V letošním roce je také hodně sblížilo společné podnikání. Na český trh se rozhodli dovážet přírodní australskou kosmetiku Only PapaYa.

Všechno to začalo tak, že se začátkem letošního roku Petr Janda vydal za svým kamarádem do Austrálie, kterou má tolik rád. Poprvé tam ochutnal papáju, poprvé viděl, jak vypadá a také poznal, jak úžasné účinky mají produkty z ní. V tu chvíli se rozhodl, že začne do Čech kosmetické výrobky z papáje dovážet. Oslovil svou dceru Martu, která se s radostí stala tváří této značky. Proč se vlastně Petr Janda vrhl do takového podnikání? 

„Dovážet k nám kosmetické produkty z papaji, k tomu mě dovedl Péťa Vítek, ten žije v Austrálii a mj. tam organizuje koncerty všech českých umělců. Já mám Austrálii rád. Líbí se mi tam, poprvé jsem tam jedl papaju, poprvé jsem viděl, jak vůbec vypadá a poznal, jaké obrovské a úžasné účinky má. V tu dobu tam s námi byla i Marta, a tak jsme se dohodli, že by mohla být naší tváří. Samozřejmě že lepší volbu jsme mít nemohli,“ říká Petr Janda.

V čem je  papája tak úžasná?

Tento tropický zázrak využívali lidé pro léčbu nejrůznějších neduhů od pradávna. Papája totiž obsahuje důležitý enzym papain, který mimo jiné podporuje trávení a působí protizánětlivě. Řada kosmetických výrobků Only PapaYA nabízí pečující přípravky, které jsou vyráběny výhradně z čerstvých plodů. Neobsahují parabeny, sulfáty ani vazelínu. 

Produkty přírodní kosmetiky Only PapaYA působí blahodárně doslova na celé tělo. Mají antioxidační účinky a napomáhají k ochraně před záněty a bakteriemi, dodávají pokožce potřebnou hydrataci, některé z nich napomáhají k urychlení regenerace sekundárních projevů ekzémů, lupénky či diabetických a bércových vředů, proleženin, špatně se hojících ran. Kosmetika je vhodná zejména pro suchou, citlivou či poškozenou pokožku. Všechny přípravky jsou australského původu a vyrábějí se pomocí jedinečné technologie, díky níž je v nich zachováno vysoké procento cenného extraktu z čerstvých plodů papáje. Tuto kosmetiku vyzkoušejte, pokud máte problematickou pleť, dbáte na prevenci proti stárnutí, nebo máte nějaké povrchové zranění typu řezných ran, odřenin nebo popálenin. 

Marta a Petr jako prodavači

Být tváří kosmetické značky pro Martu ale znamená také spoustu povinností. Jednu z nich právě splnila v obchodním centru v Praze. Nejen že tu s tátou uspořádali autogramiádu pro své fanoušky, ale ujali se i role prodavačů. O produkty byl velký zájem. K dostání jsou v e-shopu na www.onlypapaya.cz

Připravila: Zuzana
Foto: Only PapaYA
18.11. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků