Společnost

Marta Jandová vypadá po porodu fantasticky

Sbírání kytiček

Marta Jandová sice nedávno porodila dceru Marušku, ale brzy se vrhla do práce. Se známou a celebritami milovanou fotografkou Lenkou Hatašovou nafotila sérii reklamních fotek pro jednu kosmetickou firmu.

A protože receptura kosmetických přípravků skrývá ovoce zvané papaya, fotilo se právě s těmito exotickými plody.  „Mám po porodu fotografickou premiéru. Focení s papayou sice není tak časově náročná práce a navíc s Lenkou Hatašovou je radost spolupracovat, ale přeci jen jsem musela nechat doma Marušku, tak jsem trošku nervózní. Míra se sice ochotně a skvěle postará, ale i tak si každou chvíli telefonujeme. Stačí pár minut a už se mi po ní stýská“, říká s telefonem u ucha Marta.

„To, že jsem tváří produktu Only Papaya je naprosto logické. Za prvé papayu miluju a za druhé je to rodinný podnik. Táta se mě zeptal a já tomu produktu věřím, tak proč ne. Sama produkty Only papaya používám. Začalo to, když jsem se po návratu z Austrálie odřela. Táta mi ránu namazal a opravdu se to zahojilo perfektně! Navíc mi ukazoval u všech známých a jejich dětí, jak se po namazání hojí všechny rány, popáleniny a podobně. Jelikož já sama jsem maminka, tak na takovéto zázraky chci věřit. Mám dobrou zkušenost a líbí se mi to.“

Kosmetické přípravky s papayou začal do Čech dovážet právě Petr Janda. Na trh provázela uvedení této kosmetiky party, na kterou přišla řada známých osobností, mezi nimiž nechyběly Tereza Černochová, Andrea Kalivodová, Tereza Mátlová, Barbora Mottlová, Dáda Patrasová, Daniela Písařovicová a řada dalších.

S kosmetikou se již brzy setkáte na pultech obchodů.

 

Připravila: Zuzana
Foto: Only Papaya
23. 9. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků