Společnost

Martin Maxa: kocour za zenitem?

Sbírání kytiček

Populární zpěvák zpravidla poutá pozornost nejen svým hlasem, ale jak sami vidíte na fotografii – zdání možná (někdy) klame. Že by změna image?

Odpověď zní – ano, ale jen dočasná a pracovní. Martin Maxa totiž nedávno natočil nový videoklip Kocór v tróbě, v němž sám sobě přisoudil roli krapet přitroublého traktoristy, který touží po jedné sexy dívce. Jak to dopadne, můžete vidět v klipu, ale co reálný život?

Říkáte, že jste starší pán, bolí vás záda a volné chvíle trávíte prací na zahradě. Odložte na chvíli rýč a zavzpomínejte na hříchy mládí. Může se český muzikant pochlubit stejnými úspěchy jako Iglesias nebo Jagger, jejichž postelemi prý prošlo několik tisíc žen?

Řekl bych jen, že v tomhle myslím za světem nijak nezaostáváme :-). Pokud jde ale o mě, tak tahle éra spadá do období, než jsem byl veřejně známou figurou. Čili si myslím, že trochu větší úspěchy u žen nemusí být pouze výsledkem popularity. Já jsem naopak od té doby, co se mi „přihodila sláva“, vyloženě domácí typ.

Jak jste balil holky?

Rád bych si myslel, že svou výřečnosti a slušným vychováním:-). Nikdy jsem ale netlačil na pilu. Ani na žádnou slečnu 🙂 Vliv ovšem určitě mělo i prostředí, v němž jsem se pohyboval. Hrál jsem na kytaru v provinčních kapelách, byl jsem vrcholový sportovec, provozoval jsem hudební klub. To všechno jsou místa, kde je život divoký, možnost seznamování značná a mravy trochu uvolněné :-).

Prý máte hrát ve filmové komedii s názvem Seznamka. Vybrali si vás díky klipu Kocór v tróbě?

Možná mělo vliv, že v klipu jsem se předvedl v komediální roli, ale charakter obou postav je úplně jiný. Zatímco v Kocórovi hraju prostoduchého ňoumu, který je spíš předmětem soucitu, tak v Seznamce mám být sebevědomý, vymydlený švihák, který zneužívá všech a všeho. A přestože se nejdřív jeví jako sympaťák, na konci filmu ho budou všechny ženy v kině nenávidět.

Připravila: redakce
Foto: archiv Martina Maxy
30. 4. 2014

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků