Rodina

Milostný život: jaké maličkosti ho můžou osvěžit

Co je známé a trvá dlouho, to začne provázet rutina, což platí také pro sexuální život. Jak obrazně i doslova vybočit ze zajetých kolejí?

Vzpomeňte si, jaké to bylo, když jste se znali krátce. Určitě jste na svého drahého chtěly zapůsobit, snažily jste se být pro něj atraktivní a přemýšleli jste nad tím, jak a čím ho zaujmete. Zkuste se vrátit do těch dob a osvěžte svůj dlouholetý vztah. Co spolehlivě pomůže?

Masáže nejsou jen erotické

Snad každého uklidní dotyky, jež nemusí mít sexuální podtext. Jemně ho hlaďte na krku, po rukách, věnujte se také páteři včetně krční, namasírujte mu unavené nohy. Zkrátka ho dotyky rozmazlujte, alespoň jednou za čas.

Noste jeho oblečení

Není pochyb o tom, že by snad pánové neocenili sexy prádélko a hedvábné noční košilky, nebo ještě lépe – průhledné košilky. Ale stejně tak se pro něj stanete svůdnou, když si obléknete třeba jeho tričko nebo košili, nejlépe bez podprsenky. Možná budete samy překvapené, jak ho to dostane.

Bez chloupků je to lepší

V kolotoči každodenních povinností někdy nezbývá čas na včasnou epilaci či depilaci, a opět se nebavíme jen o intimních partiích. Zkuste na to myslet včas a nabídněte svému miláčkovi hedvábně jemnou pokožku. Čas, který tímto zkrášlováním „ztratíte“, se vám mnohonásobně vrátí.

Připomínejte se

Zkuste občas „zapomenout“ spodní prádlo třeba u postele nebo pod polštářem. Když ho tam partner najde, hned se mu tím připomenete. Může to vnímat i jako příslib vášnivé noci.

Nevšední budíček

Co ráno probouzí vašeho partnera? Pravděpodobně budík. Zkuste ho někdy „probrat“ samy. Začněte polibky na rtech. Věřte tomu, že takový překvapivý „budíček“ ho spolehlivě potěší.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: instahelp.me/en/magazine/relationship/how-to-refresh-your-relationship-and-fall-in-love-all-over-again/
Zdroj fotografií: Pexels
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků