Shopping

Místo bazénu si doma zařiďte celoroční wellness

Sbírání kytiček

Koupací sezóna už je v plném proudu, nicméně stále ještě není pozdě si zařídit koupání na vlastní zahradě. Nafukovací bazén je dnes záležitostí pár tisíc korun. Na druhou stranu v takovém bazénu si příliš neužijete. K plavání je příliš malý a na relaxaci by byla lepší vířivka. Venkovní vířivku navíc můžete využívat celoročně!

Venkovní vířivky se možná jednoho dne stanou stejně běžnou záležitostí, jako jsou dnes nafukovací bazény. Oproti nim totiž mají jednu značnou výhodu – lze v nich relaxovat celoročně.

Jaké máte možnosti? 

Vířivé vany se obecně dělí na tři typy: 

1. nafukovací vířivky

2. skeletové vířivky

3. vířivé bazény Softub

Ty nafukovací jsou na tom s vlastnostmi podobně jako nafukovací bazény. Sice ohromí nízkou cenou, ale nemají tak dlouhodobou výdrž. Skeletové vířivky je nutné umístit na pevný podklad nebo betonovou desku, a to pomocí jeřábu či jiné techniky. Právě proto u zákazníků tolik bodují mobilní vířivky Softub.

Softub vám dlouhodobě ušetří 

Vířivé vany Softub jsou nejen praktické, ale i designově povedené. Mají vzhled luxusní kůže a působivé vnější obložení, takže se stanou skvělým doplňkem vašeho domova. Efektivní filtrace zajišťuje křišťálově čistou vodu, povrch z materiálu LeatherTex odolává všem rozmarům počasí. Softub navíc využívá rekuperaci tepla, takže snižuje spotřebu energií. Kromě toho patří k nejtišším na světě, nebudete tedy rušit sousedy ani zbytek rodiny, ať už ji umístíte na terasu, zahradu či do interiéru. 

Vířivé vany softub

Potřebujete ještě další důvody, proč se vyplatí investovat do vířivé vany? Nebo si rovnou otevřete konfigurátor Softub a přidáte se ke spokojeným zákazníkům? Vířivky Softub dělají lidem radost už 30 let. Tak si zvolte barvu, velikost, obložení i další příslušenství a udělejte si hezké léto. Není nic příjemnějšího než trávit večery při západu slunce v teplé vířivé vaně se sklenkou v roce.

KP

Foto: Softub

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků