Shopping

Mluvící hračky Fisher-Price s dárkem

Sbírání kytiček

Zábavné mluvící hračky Fisher-Price pomáhají dětem s učením základních pojmů, stávají se pomocníkem při rozvoji dětí a hlavně výtečným kamarádem.

Společnost Mattel nabízí prostřednictvím značky Fisher-Price na českém trhu rozsáhlou řadu mluvících hraček. Navíc, když si do konce listopadu koupíte ve vybraných obchodech jednu z deseti mluvících hraček, získáte jako dárek mluvící klíčky. Více informací naleznete na stránce www.hracky-fisher-price.cz, kde zároveň probíhá soutěž o spoustu krásných cen od Fisher-Price.


Namátkou vybíráme některé z deseti mluvících hraček:


Fisher-Price mluvící klíčky

Mluvící klíčky od Fisher - Price

Mluvící klíčky od Fisher – Price

Zábavné mluvící klíčky jsou skvělou didaktickou hračkou, která naučí dítě novým poznatkům zábavnou formou. Mluvící klíčky učí děti rozpoznávat základní barvy a názvy předmětů. Zazpívají jednoduché písničky a vydávají veselé zvuky pro pobavení. Různé povrchy učí dítě používat hmat. Pomohou dětem s učením prvních slov, barev a melodií ke společnému zpívání. Mohou též posloužit jako kousátko. Ocení je zejména děti od šesti měsíců.
 

Mluvící pejsek od Fisher-Price

Mluvící pejsek od Fisher - Price

Mluvící pejsek od Fisher – Price

 Dělá radost dětem po celém světě; u nás pejsek komunikuje v češtině i angličtině! Reaguje na každý jemný dotek dítěte slovy a slovními spojeními, písničkami, zvuky a blikajícím srdíčkem. Mluvící pejsek je ten nejlepší přítel do dětské postýlky. Děti s ním zažijí spoustu legrace a naučí se novým věcem. Budou společně poznávat písmenka a učit se abecedu, rozlišovat čísla a barvy, počítat, zpívat veselé písničky a pojmenovávat části těla – a to rovnou ve dvou jazycích.


Fisher-Price Dvojjazyčný svítící notebook

Svítící notebook Fisher – Price

Dětský notebook s barevnou klávesnicí; intuitivní na manipulaci umožní nejmladšímu členovi domácnosti napodobit své zaměstnané rodiče! Po stisknutí tlačítek nebo otočení kuličky myši je dítě odměněno slovy, 12 písničkami a zvukovými efekty, zatímco na LED obrazovce se ukazují odpovídající světelné obrázky a vzory. 3 herní režimy: učení, učení ve 2 jazycích a hudební zábava. Děťátko si bude procvičovat barvy, tvary, abecedu, počítání, protiklady, předměty anglická slovíčka. Svítící notebook zabaví děti už od 3 měsíců do 3 let!

Mluvící pejskovo autíčko od Fisher-Price

Pejsek zařídí, že jeho autíčko zazpívá a naučí zvídavé děťátko spoustu užitečných věcí. Stačí, aby dítě stisklo pejskovi hlavičku, autíčko tlačilo po podlaze anebo otočilo startovacím klíčkem. Zábavnou formou se pak už snadno bude učit číslovky, barvy, protiklady, pozdravy, o přátelství a mnohem víc! Autíčko má 8 zpívaných písniček a melodií se dvěma herními režimy – učení a hudební zábava. S tolika zábavnými aktivitami a pejskem za volantem si dítě tuto hru přímo zamiluje.

Připravila: Katka
Foto: Fisher Price
22. 11. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků