Krása

Modelky navrhovaly vlastní šaty

Sbírání kytiček

Tři krásky: Eliška Bučková, Kateřina Sokolová a Aneta Vignerová předvádí na molech šaty od různých módních návrhářů. Teď si na vlastní kůži vyzkoušely navrhnout šaty bez pomoci designéra či módního stylisty ve speciálním projektu lifestylové stanice Fine Living, kdy měly za úkol během dvou hodin navrhnout vysněný zimní outfit pro aktuální sezónu.

Inspirací jim byl pořad Módní trendy: kolekce podzim/zima 2012, který každý den přenáší diváky televize Fine Living na přehlídky špičkových světových návrhářů v Londýně, Paříži nebo Miláně.


Kateřina Sokolová

Miluje plesovou sezónu a tak navrhla červené šifonové šaty doplněné černým sametovým páskem. „Červená ve mně evokuje Vánoce a myslím, že se k plesovým šatům báječně hodí,“ dodala Sokolová.

 

Eliška Bučková

„Mám ráda jezdecký styl. Proto mám v návrhu teplé sáčko s černým rolákem, upnutými kalhotami a jezdeckými holínkami, jako doplněk jsem zvolila teplou šálu v okrové barvě.“
Módní výtvory postupně hodnotila osmadvacetiletá módní návrhářka Dominika Sedláčková. Nejlepší model podle ní navrhla Aneta Vignerová. „Je nejlépe propracovaný a barevná vestička s kožešinou se v současné době hodně nosí,“ řekla o vítězném návrhu Dominika.

 

Aneta Vignerová

Nechala se inspirovat pohádkou O dvanácti měsíčcích a zvolila outfit plný teplých podzimních tónů. „Vybrala jsem barevné kombinace hnědé, modré a černé. Mám ráda teplejší tóny. Jako materiálové složení bych navrhla jemný samet s vysokým leskem a kožešinu,“ představila svoje večerní šaty modelka.

 

A jaké jsou módní trendy

V kurzu jsou temné odstíny, krajka a kůže, které reprezentují čistou eleganci a maximální svůdnost. Hitem zimního období je především krajka, taft nebo kůže. Stranou nezůstávají ani originální návrhy slavného dua Dolce & Gabbana, které díky působivým gobelínům přináší osobitý styl „Nové Baroko“,“ dodává mladá návrhářka Dominika.


Pokud se chcete nechat zavést do zákulisí módního průmyslu, sledujte pořad Módní trendy vysílaný televizí Fine Living každý všední den v 11.10 a 16.40.

Připravila: Katka
Foto: Fine Living
20. 12. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků