Krása

Módní trendy pro podzim 2017

Sbírání kytiček

S novým ročním obdobím jsme pro vás připravili pár žhavých tipů, které zaručeně oživí váš šatník a jsou trendy.

Kostka vzorem sezony 

Vzor, který ve vaší skříni letos na podzim nesmí chybět, jsou kostky. Nepřehlédnutelné budou na trendy kabátku, barevné šále nebo elegantní kabelce. 

Kostkovaný kabát 4990 Kč Different.cz

Módní detail? Třásně! 

Velký návrat hlásí třásně. Tentokrát ale v mnohem výraznější podobě. Čím delší je budete na oblečení mít, tím víc trendy budete. Pokud si ale na něco takového netroufnete, podívejte se alespoň po doplňcích s třásněmi. Stačí například šátek, kabelka, náhrdelník nebo boty.

Módním detailem pro tento podzim jsou třásně

Buďte jiná, asymetrická! 

Jestli nejste „šedá myška“, která si netroufne na výstřednosti, neměl by vás minout hlavní letošní trend, a to je asymetrický střih. Asymetrická sukně by měla být ideálně v midi délce a z nějakého teplejšího materiálu, díky čemuž budete vypadat elegantně i v teniskách a navíc vám nebudou mrznout nohy. Asymetrický střih mohou mít ale i topy nebo svetříky.

Módní trend letošního podzimu je asymetrie

Holínky do každého počasí! 

Pokud si můžete pořídit pouze jeden pár nových bot, volte holínky! Nejen, že do podzimního sychravého počasí jsou nejpraktičtější, ale užijete je, i když pršet nebude. Jako módní doplněk! Pro tento případ volte nízký model, nejlépe s barevnými detaily nebo s pásky / cvočky. A jestli se bojíte, že vám bude zima, podívejte se po zatepleném modelu s kožíškem!

Kotníkové holínky 1 599 Kč Different.cz

Barva podzimu? Žlutá! 

V létě se v módních trendech začala objevovat horčicově žlutá barva. Ta vládne i letošnímu podzimu. To samé platí ale i o khaki barvě, která se v módních obchodech udrží ještě do další letní sezony, takže té se držte. A vedle nešlápnete ani s červenou barvou!

Barvou podzimu je žlutá

Přetrvávající trendy z léta 

Máte hluboko do kapsy, a proto si žádný nový kousek ze žhavých trendů letošního podzimu nemůžete dovolit? Nevadí! Stále in jsou i některé letní trendy! Například už v letních měsících se v módě často objevoval samet, ten určitě neschovávejte na dno šatníku, aktuální je stále! Na botách, kabátech či šatech. Také užijete denimové sukně v midi délce, v různých barevných odstínech a střizích. A pokud jste si na léto koupila zvonáče, udělala jste dobře. Trendy budou ještě minimálně do příštího léta!

Ve spolupráci s módním e-shopem Different.cz připravila Anna

Foto: Different.cz

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků