Společnost

Monika Bagárová si užívá život mezi ČR a USA

Sbírání kytiček

Krásná a talentovaná zpěvačka Monika Bagárová (20) se jako jedna z mála finalistek hudební soutěže dokázala uchytit v hudební branži. Aby také ne, když skvěle zpívá a ještě k tomu dobře vypadá. Jak se udržuje v kondici, co nového chystá a proč létá do USA nám, prozradila v našem rozhovoru.

Co vás táhne do USA? Práce, škola nebo láska?

Rozhodně to je láska i práce. Nejdříve jsem odjela do Ameriky oslavit s mou manažerkou narozeniny. Shodou okolností mi přes cestu přešla má vysněná láska, proto jsem se začala do USA vracet. Tím, že jsem tam celkem často, se mi podařilo začít v Americe i pracovat a připravovat muziku. Za což jsem nesmírně vděčná. Jinak školu mám v Čechách, proto musím pravidelně létat domů, abych dostudovala a zároveň navštívila rodinu a přátele.

 

Monika Bagárová se už v USA zabydlela

 

Nestýská se vám, když jste zrovna na druhé straně světa?

Lhala bych, kdybych řekla, že se mi nestýská. Ovšem pokud chci dělat práci, jakou dělám a rozhodla jsem se o partnerský vztah na dálku, musím to překonat. Navíc, létám sem tam vždy cca na měsíc, takže odloučení od přítele či rodiny není zase tak dlouhé.

 

Monika Bagárová našla v Americe svou lásku nejen k hudbě

 

Jak se udržujete v kondici. Chodíte cvičit, navštěvujete posilovny a oblečení vám nosí stylista?

Právě že vůbec. Když mám čas, chodím si zacvičit, ale není to nijak pravidelné. Ráda si zajdu ke kadeřníkovi či mě na různá vystoupení líčí vizážista, ale s oblečením je to horší. Jsem v tomto hodně konzervativní. Líbí se mi extravagantní oblečení, ale myslím si, že nejsem typ na takovéto výstřelky. Když mi stylista něco vybere, je to vždy velká změna a já bych po tom v obchodě rozhodně nešáhla.

Monika Bagárová nazpívala duet se zpěvákem Ezym NaNebeNečekej

 

Mluvila jste o práci, co máte za sebou, co připravujete a zároveň už i plánujete?

V USA jsem natočila desku. Jsem z ní nadšená, protože mám nový tým lidí kolem sebe a mnohem příjemnější chuť do práce. Taky jsem se zpěvákem Ezym Hýblem nazpívala duet „Na nebe nečekej“, který si myslím, že se moc povedl. Ezy mě oslovil ke spolupráci a mě to velice potěšilo. Vznikla k tomu i krásná webová stránka www.nanebenecekej.cz, kam lidé mohli psát své vzkazy. Ty nejlepší jsou pak na konci videoklipu. Teď pracuji na svých nových projektech, jelikož jsem v New Yorku podepsala novou smlouvu s největším japonským nahrávacím studiem. Tamní producenty jsem zaujala svou barvou hlasu. Teď řešíme skladby, videoklip, focení, takže se rozhodně máte na co těšit.
 

 

Připravila: Lucie
Foto: Lewron Music a FB
Datum: 24. 6. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků