Shopping

Na Valentýna nové spodní prádlo

Sbírání kytiček

Pomalu se blíží svátek svátek svatého Valentýna. Ideální příležitost, abyste si pořídily, případně dostaly nějaké pěkné spodní prádlo.

Bez ohledu na vaši oblibu je dobré dodržovat určitou základní „výbavu“, protože bez podprsenky a kalhotek v tělové, černé a bílé, případně šampaň, se opravdu obejdou jen málokteré z nás. Nejpraktičtější pod oděv je právě tělová blížící se barvě kůže, protože pak bude téměř neviditelná.

 

Barevné spodní prádlo

A když se budete chtít „trochu odvázat“, volte prádlo doplňkově i v dalších barvách. Mezi elegantní řešení patří různé variace na šedou, modrou a bordó, odvážnější dívky a paní si možná pořídí i oranžovou či svítivě zelenou. Je to zpestření, kterého se netřeba bát. Více však než samotnou barvu řešte, zda k ní máte vhodné oblečení, nebo například o červené podprsence uvažujete jen kvůli sexy hrátkám s partnerem. Což je ovšem neméně důležité!

 

Noční košilky

Ke spodnímu prádlu se dají počítat i noční košilky. Určitě jste je rády nosily i jako malé holčičky. Bavlněnou košilku nosíme rády dodnes. Pokud chcete zaujmout svého partnera, pravděpodobně zvolíte nějakou kratší a sexy. Sexy určitě působí červené košilky.

Noční košilka Bexis.cz

 

Komerční prezentace
Foto: iStock, Bexis.cz
21. 1. 2015

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků