Shopping

Nákupní galerie Bohemic.com

Nakupujete rádi na internetu?

Podívejte se na novou internetovou nákupní galerii Bohemic.com. Nabízí nový pohled na stylové nákupy výběrem značek i propojením s blogem a sociálními sítěmi. Vybírat můžete ze široké nabídky bytových doplňků, módy i kosmetiky.

Za názvem nákupní galerie i celého projektu byl citát, nalezený na Wikipedii: “Bohemia je bájná země, ve které lidé žijí přítomností a umějí si užívat života naplno.” Zakladatelé projektu o něm říkají: “Rozhodli jsme se právě tuhle Bohemii znovu najít. Na začátku cesty byl náš vztah ke krásným věcem a také inspirace, kterou jsme si přiváželi z cest po celém světě.“

Značky, ze kterých si můžete v současné době vybírat, jsou všechny něčím vyjímečné. Ať už je to drzé a ležérní oblečení Wildfox, které si oblíbily celebrity po celém světě, nebo francouzská značka Eleven Paris, známá nejen svými tričky se známými osobnostmi s přimalovaným knírkem, ale i minimalistickým městským šatníkem. Najdete zde i výběr z uhrančivých šperků z pravých perel značky Antipearle, která v oboru šperkařství kralovala letošnímu Designbloku. Z bytového designu jsou zde české ručně vyráběné vonné svíčky Meadows nebo originální designové svíčky slovenské značky Candle Design. V sekci kosmetiky nabízí Bohemic značku, která se také na českém trhu představuje poprvé. Má už ale mnoho příznivců, kteří si ji dosud mohli dovézt pouze z Anglie nebo ze špičkových concept stores po celém světě. Je to poklad přímo ze srdce čistého britského venkova –značka Cowshed, založená na přírodních ingrediencích. To je ale pouze začátek a v příštím roce se mohou zákazníci těšit na mnoho dalších značek, které dosud v České republice nebylo možné koupit.

Všechno zboží je nakupované přímo od značek nebo jejich oficiálních zastoupení a může být proto garantována na 100 % jejich originalita.

Připravila: Katka
Foto: Bohemic.com
17. 1. 2013
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků