Shopping

Nenechte si ujít výprodej Levi´s

Sbírání kytiček

Obchod mimořádných nabídek, Fashion Street 33, potěší od 16.7. – 29.8.2010 všechny milovníky ležérní městské módy značky Levi‘s®. Ačkoliv jsou ceny prvního pražského outletového centra Fashion Arena o minimálně 30 – 70 % levnější než v běžných obchodech, značka Levi‘s® nabídne v rámci konceptu Fashion Street 33 ještě výraznější slevy, které se budou pohybovat v rozmezí 50 – 90 %. Zákazníci se mohou těšit nejen na džíny, ale také na topy, doplňky či dokonce obuv této značky.

Oblíbené Levisky patří mezi klasiku v šatníku snad každého. Tyto už 135 let slavné džíny jsou nepostradatelným základem šatníku jak obyčejných lidí, tak i celebrit. Z kalhot, které byly kdysi vyrobeny jako pevné pracovní montérky pro zlatokopy se stal zkrátka módní hit! Nejen tyto džíny, ale také například trička, tílka, sukně či doplňky a obuv značky Levi‘s® si nyní můžeme pořídit za bezkonkurenčně nízké ceny, až o 90 % nižší než v běžných obchodech!!!


„Ve Fashion Street 33 chceme zákazníkům nabídnout oblečení, doplňky i obuv z celoročních kolekcí za velmi výhodné ceny se slevami až 90 %,“ vysvětluje Simone Vaccino, District Manager značky Levi Strauss a dodává: „Jsme velmi rádi, že si budeme moci koncept obchodu speciálních nabídek Fashion Street 33 vyzkoušet. Zároveň jsme zvědaví, jak na tuto nabídku budou reagovat naši zákazníci, zvyklí na náš klasický outletový obchod v centru Fashion Arena. Věříme, že je další výrazné slevy potěší!“
Unikátní nabídky obchodu Fashion Street 33 se značkou Levi‘s® bude možné využít v rozmezí od 16.7. – 29.8.2010, s otevírací dobou: 12:00 – 19:00

  Speciální obchod Fashion Street 33 představuje zajímavou příležitost pro ještě výhodnější nakupování. Jednotlivé značky se v obchodě střídají v rozmezí zhruba 1 – 2 měsíců a prodejní plochy využívají jak stávající značky outletového centra, tak i značky, které by si rády otestovaly zájem zákazníků o jejich zboží v outletovém centru Fashion Arena.

První pražské outletové centrum Fashion Arena Outlet Center nabízí po celý rok rozmanitý sortiment značkového zboží – od klasického a sportovního oblečení, přes obuv a doplňky, kosmetiku, hračky, až po vybavení domácností – za ceny minimálně o 30 – 70 % nižší oproti nabídce běžných obchodů. V nabídce jsou dokonce obchody s jízdními koly nebo fitness vybavením Olpran nebo kvalitní koupelnový textil a povlečení světoznámých značek Vossen a Billerbeck. Díky pestré nabídce sortimentu obchodů si v outletu vybere to „své“ opravdu každý.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Fashion Arena Outlet Center

Autor: Zuzana

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků