Gastro

Nezapomenutelná svatba, rodinná oslava i pracovní setkání: Restaurace Styl a Interiér nabízí romantiku a skvělé jídlo v centru Prahy.

Sbírání kytiček

Historický dům ve Vodičkově ulici se nachází přímo naproti paláci Lucerna.

Na první pohled si jej všimnete pro jeho původní barokní rozměry, které se dnes zdají docela titěrné proti okolní zástavbě Vodičkovy ulice a Václavského náměstí.

 

Jedná se o nejcennější dům v barokním stylu v této lokalitě, který si zachoval svou původní výškovou podobu. Přízemí vždy patřilo obchůdkům, první patro majitelům domu a druhé pokojské. Druhé patro se pyšní kulatým vikýřem, typickým znakem českého baroka.

Styl a Interiér zahrada

Zahradní restaurace je jako stvořená pro nejrůznější oslavy. Svatba v takovém prostředí prostě musí být romantická. Krásné prostředí si nejen užijete, ale poslouží i k pořízení nádherných fotografií. Užít si zde můžete i menší rodinné oslavy narozenin a promocí. 

 

Letních deštíků se bát nemusíte, altán, zimní zahrada i interiér jsou stylově zařízené, a i pod střechou nabízí výjimečné prostředí. 

Styl a Interiér zimní zahrada

Altán je jako stvořený pro pořádání různých pracovních snídaní či firemních akcí. Pohled do úžasné zahrady a skvělá káva inspirují i při řešení pracovních povinností. Restaurace je navíc v centru Prahy hned u výstupu z metra.

 

Více informací najdete na www.stylainterier.cz.

 

Připravila: Katka Soušková
Foto: Styl a interiér

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků