Krása

Noční móda

Sbírání kytiček

Chcete se v noci nejen příjemně a pohodlně vyspat, ale zároveň i dobře vypadat? Pak si dejte záležet na výběru vhodného pyžama!

Pokožka musí při spánku hlavně odpočívat, stejně jako zbytek našeho těla. Nesmí ji nic tlačit či odírat a nesmí nám bránit v nerušeném sladkém spánku. Proto je dobré vybírat pyžamo skutečně kvalitní, které vám to umožní. To ale neznamená, že nemůžete být stylová i v noci!

Wesola

Wesola

Klasická bavlněná pyžama se stále těší velké oblibě, jelikož jsou k dostání v různých barvách či vzorech a jsou velmi pohodlná. Sladěná bavlněná pyžama můžete pořídit jak sobě, tak partnerovi nebo třeba i svým dětem. Oblíbená jsou pyžama Wesola.

Vanila

Vanila

Eleganci a závan okouzlujícího francouzského šarmu zase do ložnice přinese pyžamo saténové, které je i velmi příjemné na dotek a pokožka v něm může odpočívat. Luxusní pyžama ze saténu vyrábí značka DKaren. Firma Vanilla má ve svém sortimentu luxusní pyžama z kvalitního materiálu se stuhou.

 

Nebo dáváte přednost nočním košilkám?

Ty jsou samozřejmě ještě více ženské a navíc vysoce elegantní. Vzpomeňme si jen, kolikrát nám v dětství připomínaly dlouhé noční košile večerní róbu a cítily jsme se jako princezny!


Sháníte-li něco, co potěší oko vaše i vašeho partnera a trochu rozdmýchá atmosféru v ložnici, můžete sáhnout po nabídce značky Pigeon – ta vyrábí luxusní noční prádlo s erotičtějším nádechem.

Komerční prezentace
Foto: www.pradelkoprotebe.cz, www.dianka.cz
17. 10. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků