Shopping

Noste hodinky, které podtrhnou vaši osobnost

Sbírání kytiček

Každá z nás je jiná, a právě v tom je krásná. Máme rádi pěkné oblečení a doplňky proto, jak dokáží zvýraznit náš styl a jak skrze ně umíme vyjádřit svou osobnost. Vybrali jsme 5 typů ženských osobností a ke každému přiřadili tip na zajímavé hodinky. Najdete mezi nimi?

Elegantní dáma 

Lodičky, červená rtěnka sladěná s nehty a bezchybný účes. Pokud jste vždy a všude za dámu, vsaďte na hodinky v kombinaci černé se zlatou nebo stříbrnou, rozhodněte se podle šperků, které nosíte. Hodinky v takových tónech velmi snadno pak sladíte ke kterémukoliv vašemu outfitu. Naším tajným tipem jsou dámské hodinky Daniel Wellington, které najdete ve všech těchto kombinacích a navíc i materiálech – je jen na vás, zda si vyberete kůži nebo ocel.

Odvážná trendsetterka 

Nedělá vám problém obout si tenisky k elegantní sukni či šatům? Sledujete trendy nebo je dokonce sama vytváříte? Pak potřebujete hodinky, které nezapadnou v davu rukou, ale naopak zdůrazní vaši jedinečnou osobnost. Takovými jsou například novinky z dílny amerického návrháře Michael Kors, které přicházejí ve svěžích letních kombinacích jako levandulová, mentolová či pudrová růžová. Michael Kors zůstal opět věrný domyšlený designem, a výběr je tak jen na vaší fantazii.

Sportovkyně tělem i duší 

Ráno začínáte během a večer končíte v posilce. V telefonu všechny aplikace, které vám měří kroky, kalorie, ujeté kilometry, výkon … A co tak to všechno skloubit v jedněch hodinkách? Nejnovější trendy v smart hodinkách kombinují stylové designy, funkce a metriky od výmyslu světa. Casio, Suunto nebo Timex? Zjistěte, co vám nejvíce vyhovuje a mějte svého osobního trenéra stále při sobě. 

Sportovní smart hodinky vám změří tep srdce a pomohou s tréninkovým plánem

Romantická duše 

Pokud rady sáhnete po sametové růžové, květinových vzorech a inspirace nacházíte ve vintage módě, podtrhněte svůj styl hodinkami, kterým neodoláte. Olivia Burton je značka dámských hodinek, která je dívčí, ovlivněna přírodními motivy a plná odstínů z jemné barevné palety. Najdete zde ciferníky poseté květy, nebo takové, na kterých si bezstarostně poletují motýli. Je těžké se nezamilovat.

K těmto hodinkám vám stačí čistý outfit - jsou ozdobou samy o sobě

Nezávislá umělkyně 

Chodíte do kina na umělecké filmy, máte ráda dobré knihy, fotíte, malujete nebo prostě tvoříte? Pravděpodobně okolí rozpozná vaše individuální já už na první pohled. Zřejmě ani hodinky, které si získají vaši pozornost, nebudou jen takové běžné. Zazzle.com je stránka, která nabízí sbírku skutečně unikátních a pozoruhodných hodinek. Najdete mezi nimi inspirace známými obrazy, různé vzory a barvy. Každý ciferník je takovým malým uměleckým dílem. Vybrané modely si navíc můžete přizpůsobit přesně podle sebe!

KP

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků