Krása

Nová kolekce Converse De Luxe

Sbírání kytiček

Trojice výrazných modelů, které se pyšní extravagantními tvary, spojují vyšší podrážky a masivní špičky. Kolekce De Luxe je odvážná, moderní a startuje v černobílé klasice. Stále je ale na první pohled jasné, že jde o legendární Converse.

Kolekci tvoří Converse De Luxe Squared, Converse De Luxe Wedge a v již roce 2023 představené Converse De Luxe Heel. Kolekce De Luxe je tu pro ty, kteří rádi hecují svůj styl na maximum.

CONVERSE DE LUXE SQUARED

Klasika, ale s nádechem luxusu. Chuck 70 se dočkaly nečekané aktualizace s novým čtvercovým pojetím, které dalo této ikonické botě novou a v mnohém nečekanou podobu. Converse De Luxe Squared jsou navrženy pro ty, kteří rádi balancují na hraně díky odvážném stylu. První z nové kolekce Converse De Luxe kombinují komfort, který byste od nich nečekali, s vyvýšenou podážkou. Ta jim dává nepřehlédnutelný vibe.

Odvážný ostrý tvar špičky nabízí pocit exkluzivity a ve spojení se sázkou na jistotu, kterou model Chuck 70 je v každém případě, je jasnou trefou do černého. Geometrická překrytí, kovová očka a ikonické nášivky Chuck Taylor All Star dělají z Converse De Luxe Squared už teď nesmrtelnou klasiku.

CONVERSE DE LUXE SQUARED
CONVERSE DE LUXE SQUARED

CONVERSE DE LUXE WEDGE

Ještě větší nádech luxusu? S Converse De Luxe Wedge ano! Nabízí vyvýšení paty, strukturovanou podrážku, vroubkovaný spodní lem a opět hranatou špičku. Tato dekonstrukce modelu Chuck 70 vyzývá k tomu si s ní stylisticky vyhrát  a dát průchod vlastnímu osobitému stylu. Výrazný klínový podpatek a čtvercová špička je tu pro ty, co chtějí vykročit sebevědomě do světa.

CONVERSE DE LUXE WEDGE
CONVERSE DE LUXE WEDGE

CONVERSE DE LUXE HEEL

Converse De Luxe Heel byly představeny už v roce 2023 a získaly si rychle popularitu. Kotník na podpatku umocňuje prvotřídní styl původních Chuck 70. Model si hraje s klasickým stylem Chuck Taylor All Star a přidává k němu robustní podpatek a extra polstrování pro pohodlí. Celodenní komfort a přitom cool styl – Converse De Luxe Heel jsou novinka, která rozhodně nezapadne.

CONVERSE DE LUXE HEEL
CONVERSE DE LUXE HEEL

De Luxe kolekce bude k mání již brzy na www.converse.cz. Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

Připravila: Daniela Hannová

Zdroj informací: Converse, Frendly Friends
Zdroj fotografií: Converse
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků