Kosmetika

Nová kolekce vznešených parfémů

Pokud toužíte po novém parfému, hledáte dárek pro kamarádku nebo maminku, zařaďte do svého užšího výběru také tři nové vůně Crescent Row.

Inspirací pro vznik kolekce nových vůní Benefit se stalo město Bath v Anglii, se svými nevšedními a krásnými domy a zvláštním kouzlem magického místa Royal Crescent.… A tak se letos v létě usadily v parfumeriích Sephora tři novinky, tři ženy – Evy, Rita a Carmella, každá s jedním parfémem a svým vlastním světem. Okouzlující není jen vůně, ale také samotná krabička, která sice ukrývá flakon, ale je také „plná překvapení“. Snad i proto vám bude líto krabičku jen tak zahodit.

Crescent Row – Garden of good & Eva

Uniknout společně s Evou jako závan větru ve vegetací zaplavené uličce. Je jako nádherný svěží vítr. Je tak živoucí a bezstarostná. Krouží v širé krajině tam, kde je nejsvěžejší tráva…

Parfém s vůní citrusových květů je jako nádherný svěží vítr, živoucí a bezstarostná. Kompozici vůně tvoří tóny vodního melounu, ozónu a konvalinky, doplněné růží, okvětními plátky jasmínu, lístky fialky a frézie s závanem santalového dřeva a cedru.

Crescent Row – Lookin’ to rock Rita

Rita tančí v rytmu rock’n’rollu. Je připravená chvět se radostí a uskutečnit naše nejzářivější a nejodvážnější sny na kouzelných vlnách a tónech moderního ráje. Úchvatné složení parfému z rodinyzeleného ovoce je kombinací tónů citronu, kokosového ořechu, frézie, které obklopuje fíková šťáva, hyacint, fialka a v základu pak santalové dřevo, palisandr a vanilka.


Crescent Row – So hooked on Carmella

Pokud jde o Carmellu, na nic se neptejte a nic neříkejte. Svádí své obdivovatele lehkým dotykem;

Nikdo nemůže odhalit její jemnou smyslnost. Je tak výjimečná, tak okouzlující… jako intimní pohlazení. Flakon ukrývá vanilkový parfém s podmanivými esencemi citronu, hroznů, rebarbory, ale také bramboříku, pivoňky a gardénie, ke kterým jsou přidány nóty vanilky, santalového dřeva a ambry.


Od července v parfumériích Sephora, EDT 30 ml/995 Kč.


Foto: archiv Sephora

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků