Kosmetika

Nová kosmetika pro děti

Sbírání kytiček

Dětská kůže je velmi jemná, vyžaduje speciální péči a co nejšetrnější kosmetické přípravky.

Novinkou na trhu je BIOLANE – kosmetická řada určená pro dětskou pokožku, ale je vhodná také pro suchou a citlivou pleť. Je natolik šetrná, že ji mohou bez starostí používat i osoby trpící atopickým ekzémem nebo lupénkou.
Všechny produkty Biolane obsahují složku Hydra-bléine – jedinečný komplex účinných látek přírodního a rostlinného původu obsahující obilné lipidy a proteiny. Synergický účinek těchto látek vyživuje pokožku, zachovává její hydro-lipidickou rovnováhu a zabraňuje tak její dehydrataci. Všechny produkty mají neutrální pH 5,5.
 Biolane přebalovací sprej

Biolane přebalovací sprej

V řadě pečujícíh produktů mě zaujal Přebalovací krém ve spreji (135 Kč), který nabízí velmi jednoduchou a hlavně hygienickou aplikaci při přebalování miminek.

Krém byl vyvinut speciálně k ochraně jemné dětské pokožky před podrážděním od plenek a agresivních látek obsažených v moči a stolici. Není parfémovaný a neobsahuje parabeny. Působí proti opruzeninám s dvojím účinkem: Ochrana – zinek obsažený v krému pomáhá posilovat přirozený ochranný film pokožky, a vytváří tak bariéru proti vzniku zarudnutí a opruzenin způsobených agresivními vnějšími vlivy (moč, stolice, tření pleny a další). Zklidnění, regenerace a hojení – vyvážený obsah pantenolu, alantoinu a vitamínu E podporuje buněčnou obnovu a napomáhá regeneraci. Mandlový olej zvláčňuje jemnou dětskou pokožku a zinek se podílí na zklidnění podrážděné kůže.

Kosmetiku Biolane koupíte v lékárnách.
 
 
Připravila: Šárka
Foto: archiv Biolane
21. 10. 2010
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků