Kosmetika

Nová regenerační péče od Weledy

Sbírání kytiček

Hledáte elixír pro zralou pokožku? Vyzkoušejte regenerační péči Granátové jablko od Weledy. Tato kosmetická řada čerpá z unikátních vlastností granátového jablka, elixíru krásy a mládí. Díky přírodním schopnostem regenerovat a hloubkově vyživovat dokáže kosmetika z granátového jablka účinně ošetřit zralou pokožku a efektivně předcházet projevům stárnutí.

Regenerační olej Granátové jablko
Speciálně namíchaný pro potřeby zralé a namáhané pokožky. Intenzivně regeneruje, podporuje elasticitu a pevnost pokožky a zároveň předchází projevům stárnutí a napomáhá obnově buněk. Díky přírodním éterickým olejům ze santalového dřeva, davany a červeného pomeranče pokožku příjemně provoní smyslnou ženskou vůní. Vhodný k pravidelné péči o pokožku zejména po koupeli.
 

 Regenerační péče Granátové jablko

Regenerační péče Granátové jablko

Regenerační krém na ruce Granátové jablko

Intenzivně regeneruje a vyživuje pokožku rukou, chrání ji před vlivem okolního prostředí, pomáhá předcházet projevům stárnutí a vzniku pigmentových skvrn. Viditelně omlazuje pokožku rukou, dobře se vstřebává, nezanechává mastný film a navíc příjemně voní.

Regenerační sprchový krém Granátové jablko
Regeneruje pokožku již během sprchování. Jemné cukerné tensidy ji velmi jemně čistí. Hodnotný olej ze zrníček granátových jablek, sezamový olej a olej z makadamových ořechů podporují regeneraci buněk a chrání kůži před projevy stárnutí a ztrátou vlhkosti. Díky přírodním éterickým olejům ji navíc příjemně provoní.

Připravila: Katka
Foto: Weleda
15.9.2010

 

 

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků