Kosmetika

Nová značka přírodní kosmetiky

Sbírání kytiček

Přírodní a bio kosmetika je velmi oblíbená a na trhu se stále objevují nové značky. Rozsáhlý sortiment kosmetických produktů ze srdce Ardeche přináší nyní na náš trh francouzská kosmetická značka Melvita.

Melvita se může pochlubit čtvrtstoletím zkušeností v oboru organické kosmetiky, bio medů a potravinových doplňků. Její historie začala u včel. Zakladatel značky, francouzský biolog Bernard Chevilliat, během své včelařské praxe poznal, jak obrovské bohatství nám může příroda nabídnout, budeme-li se k ní chovat s úctou. A z této myšlenky se zrodily kosmetické výrobky značky Melvita, které vzdávají hold včelařství již svým názvem. Ten je složeninou latinských slov označujících med (mel) a život (vita).
 
Co je v nabídce
Současná Melvita, to už nejsou jen poklady ze včelích úlů, ale jedinečně rozsáhlá nabídka kosmetických přípravků v bio kvalitě. Její produkty se zrodily ze směsice vybraných přírodních ingrediencí pocházejících z organického hospodářství. Kosmetika Melvita obsahuje více než 600 přírodních ingrediencí s prokázanou účinností (včelí produkty, přírodní oleje, květinové vody, esenciální oleje, rostlinné výtažky apod.)
Škála organických výrobků značky Melvita je v současné době jednou z nejširších na světě. Nabízí několik kosmetických řad ušitých na míru rozmanitým potřebám svých zákaznic, které zahrnují tradiční výrobky určené k péči o tělo a pleť, originální toaletní vody i koupelové přípravky. V nabídce jsou zastoupeny také nejrůznější včelí produkty, jako je med, mateří kašička nebo pyl a přírodní potravinové doplňky pro zdravý životní styl.

Kde Melvitu koupíte?
Z rozsáhlé nabídky kosmetických přípravků v BIO kvalitě pro ženy i muže můžete vybírat v internetovém obchodě a ve dvou specializovaných prodejnách – v Praze v obchodním centru Nový Smíchov a v prostoru nově zrekonstruovaného Hlavního nádraží. Více informací najdete na www.melvita.cz.
 
Připravila: Šárka
Foto: archiv Melvita
 
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků