Shopping

Nové obchody ve Fashion Areně

Sbírání kytiček

Pražské outletové centrum Fashion Arena se od října rozrostlo o další nové obchody. V centru můžeme nalézt stálice, jako například Nike, Adidas, Salamander, Blažek, Marlboro Classics, Benetton, Gant, Klenoty Aurum, či z nových značek Tommy Hilfiger, Tom Tailor nebo Delsey. Najdete zde i značky, které jinak v České republice nemají vlastní obchody. Příkladem může být značka Ecko Unltd., Gardeur, Marc Picard, Sarar, Rifle, Lindt, Vossen nebo nově Le Creuset či Sir Benni Miles.

Na jednom místě zde naleznete téměř 100 outletových obchodů renomovaných značek s cenami vždy o 30 – 70 % výhodnějšími. Šíře nabídky je tak pestrá, že si zde vyberou příznivci jakéhokoliv stylu, věku i zájmů. Od otevření centra v roce 2007 zde provozují své outletové obchody značky jako Adidas, Nike, Ecko, Hi-Tec, Alpine Pro, O´Neill, Puma, Reebok, Blažek, Bushman, Gant, Marlboro Classics, Levi´s, Mexx, Mango, Pietro Filipi, Salomon Wilson, Samsonite, Salamander, Skiny Schiesser, Dyrberg/Kern, Klenoty Aurum a řada dalších.

Nově můžete nakoupit:

Tom Tailor
Renomovaná mezinárodní lifestylová značka zaměřená na vysoce kvalitní volnočasovou módu a doplňky pro dámy, pány, mladé lidi a děti.

Lacoste
Francouzská oděvní značka nabízející sportovní i společenské oblečení, obuv, ale také doplňky. Nejvíce značku proslavily polokošile.

Bepon
Oblíbený výrobce plavek, spodního prádla, ponožek, punčochového zboží a různých doplňků pro ženy, muže i děti.

Sir Benni Miles
Trendy volnočasová móda pro mladé a děti je známá především svou značkou Ecko. Kvalita, příjemné materiály a hezké střihy, které padnou, jsou pro tuto značku příznačné.

Delsey
Luxusní cestovní tašky, obaly na oblek, kufry na dovolenou i za businessem, batohy, brašny na notebooky, kosmetické kufříky, dámské tašky a reprezentativní aktovky.

Lisca
Renomovaný slovinský výrobce kvalitního dámského spodního prádla se širokou nabídkou materiálů a střihů pro nejrůznější příležitosti. Kromě luxusního prádla nabízí značka také sortiment plavek a halenek.

Lindt
Lahodné prémiové čokolády a čokoládové výrobky vysoké kvality, to je Lindt. Kromě čokolád je možné si v obchodě také namixovat svůj výběr bonbónů na váhu podle chuti.

Le Creuset
Světově nejproslulejší výrobce nádobí z litiny. Masivní lité železo dává nádobí jedinečné vlastnosti, navíc v podání Le Creuset také krásně vypadá.

K rozšíření outletového centra dochází před Vánocemi a některé obchody pro vás připravily akce v podobě dalších slev a dárků.

Připravila: Katka
Foto: Fashion Arena
21. 10. 2010

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků