Krása

Nové spodní prádlo: vybírejte pečlivě

Sbírání kytiček

Přestože jsou Vánoce už za námi, zanedlouho si připomeneme svátek svatého Valentýna. A ten nabízí další příležitost, abyste si pořídily, případně dostaly nějaké pěkné spodní prádlo.

Ač se spodní prádlo, zejména pak jeho horní díl, může nosit i jako součást viditelného oblečení (zpravidla „vykukují“ ramínka, nebo se na podprsenku volí průhledné tričko či halenka), většinou ho považujeme za intimní záležitost. Ta však musí být nejen pěkná na pohled, což pánové jistě ocení, ale také pohodlná na nošení.

Barvy se smějí

Bez ohledu na vaši oblibu je dobré dodržovat určitou základní „výbavu“, protože bez podprsenky a kalhotek v tělové, černé a bílé, případně šampaň, se opravdu obejdou jen málokteré z nás. Nejpraktičtější pod oděv je právě tělová blížící se barvě kůže, protože pak bude téměř neviditelná.


A když se budete chtít „trochu odvázat“, volte prádlo doplňkově i v dalších barvách. Mezi elegantní řešení patří různé variace na šedou, modrou a bordó, odvážnější dívky a paní si možná pořídí i oranžovou či svítivě zelenou. Je to zpestření, kterého se netřeba bát. Více však než samotnou barvu řešte, zda k ní máte vhodné oblečení, nebo například o červené podprsence uvažujete jen kvůli sexy hrátkám s partnerem. Což je ovšem neméně důležité!

Trpělivost se vyplatí

Prádlo vám v první řadě musí sedět. Pokud si nejste jisté svou velikostí, vydejte se do kamenného obchodu. Nenechte se mýlit tím, že znáte svou velikost už léta. Tvar postavy se průběžně mění, byť ne vždy jde o viditelné rozdíly, a proto je třeba jednou za čas si ověřit, zda vám stále sedí stejná velikost. Vybavte se však trpělivostí, pečlivé zkoušení a zjišťování, která velikost je pro vás momentálně nejlepší, skutečně nějakou chvíli trvá. Při zkoušení se však na sebe jen líbezně neusmívejte do zrcadla, ale napodobte pohyby, které provádíte i v běžném životě: zvedněte ruce, dejte je v bok, skloňte se k zemi, otočte se doleva i doprava. Až budete mít opravdu jasno, pak si další kousek prádla klidně objednejte i přes internet, zkuste například www.dianka.cz, anebo k tomu spíše (ne)nápadně naveďte partnera.

Čím se ještě řídit při výběru

Cenou:

Dnes už neplatí, že jen drahé prádlo musí být kvalitní; elegantní i praktické podprsenky dostanete i v hodnotě několika set korun.

Střihem a velikostí:

Nejde jen o estetiku, nezapomeňte, že podprsenka má v první řadě být oporou pro prsy. Vhodné nejsou ani velikosti obecně označené písmeny S, M, L či XL. Centimetr sem či tam neřešte u volného sportovního trička, ale v případě spodního prádla je vysloveně na závadu. Velikost obvodu i škála košíčků je přece daleko širší, což dokládá například tabulka velikostí uvedená na webu krasnepradlo.cz (obvody pod hrudí se zde pohybují od 63 cm přes více než 100 cm, a velikost košíčků se tu nabízí od A až po G).

Kosticemi:

Ty opravdu kvalitní se vyrábějí z kovu, jež se navíc opatřuje speciálním nátěrem, nebo z plastu – v nabídce je dokonce i takový, který se díky tělesné teplotě dokáže lépe přizpůsobit vašim intimním partiím.


Komerční prezentace
Foto: iStock
14. 1. 1014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků