Shopping

Nový obchod BOBBI BROWN

Exkluzivní kosmetická značka Bobbi Brown Cosmetics otevírá první samostatnou prodejnu v České republice v OC Nový Smíchov.

Při návštěvě studia má každá návštěvnice možnost vytvořit si svůj vlastní nákupní zážitek. Může si vyměnit tipy a nápady s ostatními zákaznicemi u uměleckého stolu, nebo si může vybrat z menu specializovaných služeb. Studio nabídne také exkluzivní limitované edice sezónních produktů.


Umělecký stůl

Srdce a centrum prostoru. Tento stůl zve návštěvnice, které nakupují samy, ale také větší skupiny. Mohou si zde samy vyzkoušet jednotlivé produkty nebo si užít lekci líčení od naší vizážistky.


Služby

Výuka je klíčovou součástí filozofie Bobbi. Její profesionální vizážistky učí ženy, jak se stát odbornicemi na vlastní krásu. Před líčením bere každá vizážistky do úvahy osobitý styl ženy, její životní styl a preference. Bobbiiny metody líčení, a to od každodenní pětiminutové rutiny až po 45-minutové líčení pro slavnostní příležitosti, jsou navrženy tak, aby byly uzpůsobeny individuálním potřebám každé ženy. Každá lekce líčení končí  vytvořením personalizované „tabulky obličeje“, která ženě pomáhá v líčení v soukromí domova.
 

Vánoční akce

 

Teď před Vánocemi můžete využít i speciální službu. Pokud hledáte vhodný vánoční dárek, konzultantky Bobbi Brown vám ho pomůžou vybrat na míru komukoliv a obdržíte ho v dárkovém vánočním balení. Navíc exkluzivně ve čtvrtek 13. 12. 2012 od 17 do 20h v butiku Bobbi Brown na Smíchově k němu obdržíte i ručně psané personalizované přání od písmomalířky. Buďte originální s Bobbi Brown.


Připravila: Katka
Foto: Bobbi Brown
11. 12. 2012

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků