Shopping

Nový obchod Sir Benni Miles

Ve Fashion Areně ve Štěrboholích najdete nový obchod se svěží street módou pro mladé Sir Benni Miles.

Ve Fashion Areně ve Štěrboholích najdete nový obchod se svěží street módou pro mladé Sir Benni Miles.

Skvěle padnoucí střihy, hravé motivy, kvalitní materiály a svěží barevné kombinace. Přesně tyto aspekty v sobě spojuje street móda značky Sir Benni Miles, kterou nyní můžeme pořídit také za skvělé ceny v outletovém centru Fashion Arena Outlet Center v Praze Štěrboholích. Kromě originální a mladistvé módy této newyorské značky, která nabízí například trička, mikiny, kalhoty, bundy či různé doplňky, se mladí mohou těšit na atraktivní outletové ceny, vždy minimálně o 30 % nižší než v běžných obchodech.

Značka Sir Benni Miles vznikla v roce 1995 v New Yorku. Oblečení Sir Benni Miles přináší v každé kolekci punc unikátnosti, ať už barevností, motivy kopírujícími styl graffity, či spoluprací s předními street umělci, jak tomu je v aktuální kolekci podzim/zima 2011.

Jednotlivé kolekce značky se člení na pět řad, ze kterých si vyberou i ti nejnáročnější. Letošní zaměření padlo na populární úzké „slim“ kalhoty, které byly doplněny řadou detailů a novými efektními materiály. Pochopitelně v kolekcích Sir Benni Miles nemohou chybět oblíbené džíny, které jsou u této značky ukryty pod řadou Denim. Všechny řady Sir Benni Miles si zakládají na pohodlných střizích, zajímavých detailech, kvalitních materiálech a atraktivním, neotřelém designu.

Připravila: Katka
Foto: Fashion Arena
14. 9. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků