Shopping

Nový obchod ve Fashion Aréně

Sbírání kytiček

Svůdné, stylové, barevné, kvalitní a především skvěle padnoucí! Řeč je o spodním prádle značky LISCA. LISCA je určena pro ženy, které dávají přednost vysoké kvalitě, ale zároveň vyžadují perfektně padnoucí prádlo ve všech velikostech. Vždy podle posledních trendů, s pečlivě vybranými střihy vypadá spodní prádlo nejen krásně a přitažlivě, ale také dodá ženám pocit sebevědomí. Nový obchod LISCA najdete v outletovém centru Fashion Arena Outlet Center v Praze – Štěrboholích, kde spodní prádlo a plavky této značky můžete koupit za atraktivní ceny – minimálně o 30 % nižší než v běžných obchodech.

Spodní prádlo je nedílnou součástí šatníku každé ženy. Jelikož prádlo nosíme denně, důležitá je především kvalita a příjemný pocit při nošení. Značka LISCA dodá ženě nejen eleganci, šmrnc, ale zároveň pohodlí ze skvěle padnoucího prádla. Hlavní kolekce nabízené ve Fashion Arena Outlet Center jsou LISCA a Cheek by LISCA.
 

 Lisca

Lisca

LISCA:

Uspokojuje potřeby a přání žen, které se chtějí cítit dobře a líbit se. LISCA je určena pro různé příležitosti – od každodenní elegance s použitím přírodních materiálů až po extravagantní modely. Škála velikostí košíčků je skutečně široká – LISCA nabízí od velikosti A do F.
 

 Cheek by LISCA

Cheek by LISCA

Cheek by LISCA:

Pod touto kolekcí se ukrývá kombinace nadčasového a moderního nočního programu a plavek. Spodní prádlo viditelné přes oblečení musí vypadat krásně, ale ne moc vyzývavě. To umožňuje Cheek by LISCA. Košilky, body, které krásně padne a zároveň vypadá svůdně. Zde značka myslela i na ženy s plnými tvary, proto právě ony zde najdou vhodné modely. Pro plavky Cheek by LISCA je typickým znakem hravost v retro vzorech, plakátové módě nebo v námořnickém stylu.

Připravila: Katka
Foto: Fashion Aréna
20. 7. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků