Akce

O Velikonocích na Bobovku

Přemýšlíte, kam vyrazit o Velikonocích. Navštivte bobovou dráhu. Na neděli 8. dubna je opět připraveno mnoho velikonočních her a soutěží o volné jízdy pro děti. Velikonoční bobování se zde už stalo tradicí. Vychutnat si můžete nejen jarní jízdu na bobové dráze, ale i prozkoumat dětské hřiště. Pro malé návštěvníky bude navíc postavena velikonoční překážková dráha.

S dětskými animátory si malí závodníci mohou zasoutěžit, vyzkoušet hry podporující kreativitu a hlavně si užít spoustu legrace. Za splněné úkoly v soutěžích mohou vyhrát drobné dárky, sladkosti i volné jízdy na bobovou dráhu. V průběhu dne se děti budou moci vyfotit s maskotem Bobokuřetem a odnést si veselou fotografii na památku. Celá akce bude dokumentována a fotografie budou po ukončení dostupné na webových stránkách Bobové dráhy www.bobovadraha.cz.

Za pěkného počasí se můžete těšit i na první velikonoční grilování na dřevěném uhlí. V záloze je připravena i mokrá varianta pro případ aprílových přeháněk. Bobovku najdete na Proseku. Prosecká 906/34b, Praha 9
BUS č.140, 185

Připravila: Katka
Foto: Bobovka
5. 4. 2012

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků