Akce

O víkendu do Valtic

Ve Valticích pokračuje seriál závodů Kola pro život valtickým Cyklobraním Kooperativy. Kromě zajímavého výletu si můžete vyzkoušet i jízdu na traktoru, soutěže o nejlepší šlapku a škrabku. Čekají na vás hektolitry burčáku, vína a další.

Děti se mohou těšit kromě tradičního doprovodného programu v Dětské zóně KPŽ na novou soutěž O nejlepší škrabku v Dětské zóně. Bude probíhat po celou sobotu díky souběhu akce Valtické dýňobraní. Děti budou mít možnost si vydlabat za asistence děvčat z Dětského klubu dýně. Rodiče a děti prosíme, aby si vzali své vlastní lžíce a škrabky na zeleninu. Děvčata pomohou se základním naříznutím nožem, pak už mohou děti pokračovat samy nebo za asistence rodičů a asistentek.

V 19:30 pak proběhne hromadné slavnostní rozsvícení všech vydlabaných dýní při tradičním zažehnutí dýní před prostorem valtického podzemí! Kdo bude chtít, může si vzít tu svoji dýni domů nebo ji vystavit ve Valticích.


Už jste někdy jeli na traktoru?

Asi málokdo z vás seděl vysoko v kabince traktoru za plné jízdy. Ve Valticích máte možnost tenhle adrenalin zažít v zámeckém parku. Na všechny zájemce se dostane. Stačí najít traktor.
 

Více informací najdete na www.kolopro.cz

Připravila: Katka
Foto: Miloš Lubas
14. 9. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků