Krása

Nový obchod plný módních doplňků

Sbírání kytiček

Doplňky mohou udělat s oblečením divy. Dobře vybraný pásek či šátek dodá oblečení ten správný šmrnc a z docela obyčejných šatů vykouzlí stylový kousek.

Nevídaně široké spektrum krásných propracovaných a vysoce kvalitních doplňků v různých barevných škálách nabízí obchod značky WITTCHEN, který byl otevřen ve  Fashion Arena Outlet Center v Praze.
 
 

 

V obchodě najdete například kabelky, pásky, hedvábné šátky a šály, peněženky, ale také kosmetické tašky, či dokonce ručně vyráběnou dámskou a pánskou obuv. V exkluzivním prostředí obchodu si můžeme v klidu vybrat za velmi příjemné outletové ceny, vždy o minimálně 30 – 70 % nižší než v běžných obchodech.

 
Vznik přední polské značky WITTCHEN se váže k roku 1990, kdy Jędrzej Wittchen založil krátce po studiích firmu, která se brzy stala lídrem na trhu exkluzivní kožené galanterie. Kvalita a exkluzivita výrobků WITTCHEN je patrná na první pohled, vše je dokonale propracované, vybrané materiály, zejména kůže jsou rovněž prvotřídní kvality. Kromě doplňků, jako jsou kabelky, peněženky, šály, šátky, pásky, rukavice, deštníky a další, nabízí značka také tašky a kufry na cestování z kolekce WITTCHEN Travel. Již pátým rokem je v nabídce značky také ručně vyráběná dámská a pánská obuv.
 
Připravila: Šárka
Foto: Wittchen
9. 3. 2011
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků