Kosmetika

Objevte auru vaší pleti

Sbírání kytiček

Každá žena touží po dokonalé a přitom přirozeně působící pleti. Právě proto přichází Lancôme s novinkou Teint Miracle. Make-up, který obnovuje auru každé pokožky.

Teint Miracle

Tu nejkrásnější pleť charakterizuje světlo vycházející z jejího nitra. Nyní toto světlo umíme vytvořit. Poznejte vnitřní světlo pleti. Po deseti letech výzkumu vyvinula značka Lancôme svůj první make-up, který obnovuje auru dokonalé pleti.

Jeho tajemství spočívá v technologii Aura-Inside™, přirozeném zdroji světla spojující novou generaci pigmentů s unikátní tekutou esencí. Jedná se o skutečný unikát, který pracuje s každou složkou přirozeného světla – jak odraženého, tak i znovu odraženého. Tradiční make-upy přitom působí pouze na povrchu.

Nová generace pigmentů, které vytvářejí auru vyzařující z dokonalé pleti
 

  • RŮŽOVÝ BIOPTICKÝ PIGMENT: Jeho minerální jádro a organický obal umožňují, že tento pigment má výjimečnou schopnost rozptýlit světlo. V kombinaci s červenými, žlutými a bílými minerálními pigmenty pomáhá docílit intenzity a průzračnosti, která je nezbytná k získání vnitřního jasu pleti ve všech jeho nuancích.
  • MODRÝ BIOPTICKÝ PIGMENT: Tento pigment je také složený z minerálního jádra a organického obalu. Propůjčuje pleti křišťálový jas, ale ve srovnání s klasickými modrými pigmenty zůstává tento druh nenarušený i po rozpuštění v make-upu. Při jemném dávkování podporuje namodralou zář, která je součástí aury pleti, a obnovuje její původní čistotu a svěžest.


Esence světla pracuje na bázi jemných světelných geometrických plátků pětkrát menších než u tradiční perleti. Ty vytvářejí na povrchu pleti jakási tekutá mikrozrcátka, která účinně podtrhují povrchový jas pleti, aniž by ji zanechávala lesklou.

Vytvořením ideálního přirozeného světla získává pleť každé ženy auru dokonalosti se svou originální životní jiskrou. Pleť je prozářená zevnitř, úžasně hladká a přirozeně bezchybná.

 

 Teint Miracle

Teint Miracle

 Zázračně lehká textura s dokonalým krytím

Desetkrát menší množství matujících složek ve srovnání s tradičními make-upy Lancôme (do 0,5 %) a téměř 40% obsah čisté vody (ve srovnání se standardními make-upy 20%) umožňují tomuto lehounkému závoji make-upu opravovat a sjednocovat nedokonalosti při zachování jasu, svěžesti a průzračné krásy pleti. Jeho přínosem je především schopnost znovu vytvořit dojem přirozeně dokonalé pleti, aniž by potlačoval její auru tak jako běžné make-upy.

Díky jeho textuře vody v oleji docílíte ideálního krytí po nekonečně dlouhou dobu s úžasně přirozeným výsledkem. To vše bez pocitu ucpání a zatížení pleti. Zanechává přirozeně matnou, sjednocenou a saténově zářivou pleť bez efektu pudru.

Přidáním aktivních pečujících přísad zanechá pleť během chvilky intenzivně hydratovanou po dobu 18 hodin.
 

Den za dnem Teint Miracle zlepšuje kvalitu pleti: je vyhlazená, lépe odráží světlo a znovu získává svou průzračnou krásu, která umožňuje podtrhnout její auru i po odstranění make-upu. Zklidňující výtažek z růže sjednocuje její odstín. SPF 15 napomáhá každodenní ochraně pleti před ultrafialovými paprsky, aniž by blokoval přirozenou interakci mezi světlem a pletí.

Dermatologicky testované složení je vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Make-up je nemastný a nekomedogenní.

Nové vědecké poznatky – 7 cest světla v pleti

Díky nejnovějším vědeckým poznatkům z oblasti biologie se podařilo prokázat, že světlo se pouze neodráží od povrchu pleti, ale vyzařuje také zevnitř. Označuje se jako aura.

Když viditelné světlo dopadne na pokožku, zahajuje svou cestu sedmi různými směry.
 

  • Okolo 5% světla se od pokožky odrazí: to je povrchový jas pleti, který probíhá v celém barevném spektru.
  • 95% světla ale proniká pokožkou až k epidermis a dermis, přičemž 55% tohoto světla pleť pohltí
  • 40% se vyzáří zpět k povrchu. Tímto světlem, které putuje zpět k povrchu pleti, je aura vytvářející přirozenou zář.

Pokud je ale kvalita pleti narušena únavou, úbytkem hydratace nebo věkem, aura se zmenšuje, protože světlo se nemůže rovnoměrně odrážet od nepravidelného povrchu pleti. Aura ztrácí na intenzitě, protože její větší část je pohlcena melaninem, zvláště její modré složky.

Za použití nových optických metod, které dokáží změřit znovu odražené vnitřní světlo, prokázaly laboratoře Lancôme důležitou roli růžového a modrého světla ve výsledné intenzitě a průzračnosti aury.
 

  • Růžové světlo: určuje intenzitu a průzračnost aury pleti. Pokud dojde ke snížení mikrocirkulace v pleti, růžové světlo ztrácí svoji intenzitu a vnitřní jas pleti svou celkovou zářivost. Pleť působí mdle, zašedle a unaveně.
  • Modré světlo: čistota a svěžest aury pleti. Modrá složka aury pleti pomáhá, aby pleť byla bezchybná – svěží a zářivá.

Modré světlo je zároveň světlem nejkřehčím – je první, které je pohlcováno melaninem. S postupujícím věkem ho ještě ubývá tím, jak je pohlcováno zvyšujícím se množstvím melaninu. Pleť tak ztrácí svou průzračnou svěžest, která je znakem krásné pleti. Teint Miracle make-up se prodává v sedmi odstínech. Doporučená cena 1 150 Kč za 30 ml.

Autor: Katka
Foto: L´Oréal

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků