Soutěže

Oční sérum od španělské dermokosmetiky ENDOCARE

Poslední dobou toho moc nenaspíte a citlivá pleť okolo očí si za to vybírá svou daň. Potřebujete zamaskovat kruhy pod očima a vyhladit jemné linky v okolí očí. Pomůže kvalitní oční sérum.

Kdo by nechtěl co nejvíce zpomalit veškeré projevy stárnutí pleti okolo očí? Vyhrajte oční sérum s barevnými pigmenty ENDOCARE Tensage Radiance Eye Contour a doslova změníte svůj pohled na svět. Štěstí se tentokrát usměje hned na tři z vás.

Proč vsadit právě na oční sérum ENDOCARE Tensage Radiance Eye Contour?

Sérum na oči ENDOCARE Tensage Radiance Eye Contour Foto: Tarsio
Sérum na oči ENDOCARE Tensage Radiance Eye Contour Foto: Tarsio

Přirozeně rozjasní oční okolí a zakryje temné kruhy pod očima díky obsahu barevných mikro pigmentů. Pomůže zredukovat váčky pod očima a otoky kolem očí. Vyhladí drobné linky v oblasti očního okolí a zjemní hluboké vrásky.

Sérum si vás získá svou lehkou fluidní texturou. Bylo klinicky testováno na stárnoucí a zralé pleti poškozené sluncem. Obsahuje SCA Biorepair Technology, přírodní zdroje kožní regenerace s antioxidačními a reparačními vlastnostmi.

Sérum prodává www.tarsio.cz  oficiální distributor španělské dermokosmetiky ENDOCARE a dalších značek profesionální lékařské kosmetiky pro ČR a SR je společnost Tarsio Medical. Sledovat můžete také Instagram @Tarsio_medical.

Tři z vás mohou vyhrát oční sérum ENDOCARE Tensage Radiance Eye Contour.

Soutěž probíhá od 16. do 30. ledna 2022

Připravila: Katka Soušková

Výherci:

zaposan
tasticka
slepicka

Zdroj informací: Tarsio Medical
Zdroj fotografií: Istock, Tarsio MedicalDiskuze: příspěvků