Kosmetika

Odhal zakázané

Sbírání kytiček

Do objevování světa fantazie se můžete pustit s docela novou vůní kanadské rockové hvězdy Avril Lavigne.

Ve flakonu ozdobeném černou růží  se ukrývá tajemná zahrada plná omamně vonících květů. Jedinečná mystická vůně Forbidden Rose plná zakázaného ovoce dodá dívkám odvahu žít podle vlastních pravidel a nebát se překračovat hranice…
 
 

 

Forbidden Rose ( EDP 50ml/ 910 Kč, 30ml/ 660 Kč, 15 ml/440 Kč) se můžete pustit do objevování světa fantazie, kde je možné úplně všechno.

Avril si tentokrát přála vytvořit unikátní parfém s moderním pohádkovým pojetím a osobitým designem: „Přála jsem si vytvořit více emotivní vůni, která přenese jedinečnost mé první vůně Black Star do nové emoční hloubky. A to se podařilo. Forbidden Rose navíc obsahuje špetku tajemna a kouzla.
 
Mystická vůně je plná ovoce (červené jablko, broskev), květin (bílý lotos, okvětní lístky růže), které doplňuje vanilka, sladké tóny pralinky a santálového dřeva.
 
Láká vás tajemství Forbidden Rose?
Máte-li odvahu, pak můžete vstoupit do tajemné zahrady na stránkách www.avril-lavigne-perfumes.com a pokusit se objevit tajemství… Úspěšní budou zařazeni do slosování o hodnotné ceny – hlavní výhrou bude setkání s Avril na jejím turné.
 
Autor: Šárka
Foto: archiv firmy Prestige Products

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků