Shopping

Originální dárek pro přítele? Kalendář z vašich fotek

Sbírání kytiček

Nevíte, co svému drahému koupit k svátku, narozeninám či společnému výročí? Darujte mu kousek sama sebe. Fotokniha nebo kalendář s vašimi (případně společnými) fotkami je dárek, který se mu určitě bude líbit. A navíc ho celý můžete zařídit za několik minut – z pohodlí vlastního domova.

Připravte si fotky…

Ještě než se pustíte do přemýšlení, zda svému partnerovi koupíte fotoknihu, stolní nebo nástěnný kalendář, nejprve v hlavě rozmyslete tématiku. Kalendář můžete napěchovat společnými fotkami z dovolených. Fotkami s vašimi přáteli. Anebo třeba svůdnými fotkami sama sebe jen ve spodním prádle. Takový pak bude ideální na Valentýna nebo zmíněné výročí.

Při výběru fotek se snažte, aby byly pokud možno v co nejvyšším rozlišení. V tiskárnách sice mnohdy dokážou zázraky, ale fotografie v rozlišení 200×200 pixelů na nástěnném kalendáři ve formátu A3 prostě nebude vypadat dobře. Bohužel.

Jestliže žádné použitelné fotky nemáte, klidně si zajděte k profesionálnímu fotografovi. Ten vám nafotí sérii fotek s jakoukoliv tématikou – a pokud se třeba v plavkách nebo spodním prádle necítíte dobře, může fotky následně i vyretušovat. V kalendáři pak budou vypadat naprosto dokonale.


… a pusťte se do toho

Máte vymyšlené téma, připravené fotky? Výborně. Je na čase pustit se do akce. Nemusíte kvůli tomu nikam jezdit. Stačí si jen zapnout počítač a najet na internetové stránky firmy, která tisk fotoknih a kalendářů nabízí. Třeba fotoknihy.net. Vyberete si, zda chcete fotoknihu nebo kalendář. Hned poté vás čeká výběr formátu, případně rozložení. A hned v dalším kroku už vybíráte fotky.

Celý nákupní proces vám nezabere déle, než 10 minut. V poslední fázi nákupního procesu si ještě můžete své dílo prohlédnout v detailním náhledu a… pak už jenom odešlete. Za pár dní bude váš kalendář doma.

Co vás příjemně překvapí, je i cena. Za klasický nástěnný fotokalendář zaplatíte asi 200 – 300 korun. To je v dnešní době pakatel. Výsledný dárek má však hodnotu mnohem, mnohem vyšší.

 

Komerční prezentace
Foto: Fotoknihy.net
23. 5. 2015

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků