Krása

Paní Lucie vyzkoušela omlazující metodu MyFaceLift

S přibývajícími roky se začal obličej paní Lucie (56) postupně měnit. Kůže v něm stále více ochabovala, a tak Lucie začala působit na okolí unaveně a smutně.

Aby se stala atraktivní dámou v těch nejlepších letech, dala na radu lékaře a podstoupila nový omlazující zákrok MyFaceLift. Podívejte se na výsledek! 

Paní Lucie navštívila kliniku Medicom v Brně, kde jí pan doktor MUDr. Tomáš Ventruba při konzultaci doporučil právě nejmodernější faceliftingovou techniku MyFaceLift. Podle jeho slov by byla pro Lucii tato metoda vhodná a vyřešila by její představy o estetické změně, kterou si přála. „Vzhledem k tomu, že klientka řešila nežádoucí změny kůže – zejména pokles a vrásky – i vytváření podkožního tuku zvláště v oblasti dolní čelisti, tzv. syslíky, byl pro ni tento zákrok ideální. Výkonem totiž dochází k vypnutí kůže na krku, v oblasti brady a dolní čelisti,“ potvrzuje lékař. 

MyFaceLift před

Rozhodly benefity, které novinka nabízí 

Protože se však jedná o novou faceliftingovou metodu, chtěla o ní Lucie předem vědět co nejvíce informací. „Pan doktor mě se všemi detaily operace proto předem podrobně seznámil. Dostala jsem odpověď vlastně na všechny své dotazy,“ říká Lucie a vzápětí dodává, co ji přesvědčilo: „Rozhodl fakt, že se zákrok provádí oproti běžným faceliftům pouze v lokální anestezii, do celkové narkózy by se mi asi nechtělo. Díky lokální anestezii jste po celou dobu v kontaktu s lékařem a mnohem rychleji se po zákroku hojíte.“ 

Zákrok MyFaceLift navíc omlazuje obličej s maximální přirozeností. Nemění výraz tváře, přitom z ní dokáže vyzmizíkovat řadu let. Na výsledek se proto paní Lucie velmi těšila a díky tomu, že měla od lékaře předem veškeré informace a věděla, co ji čeká, nervózní prý ani nebyla. „Musím říct, že jsem byla s přístupem pana doktora velmi spokojená. Zejména s jeho profesionalitou, se kterou ke mně jako ke své pacientce přistupoval,“ přidává slova chvály Lucie. 

Co je MyFaceLift? 

• Nejmodernější faceliftingová metoda pro omlazení obličeje. 

• Provádí se pouze v lokální anestezii. 

• Omladí tvář s maximální přirozeností. 

• Nemění výraz tváře, zjemní kontury, vyhladí i hluboké vrásky. 

• Obličeji navrátí svěží a odpočinutý vzhled. 

• Je minimálně invazivní a trvá zhruba 2 hodiny. 

• Rychle se hojí (stačí 7 dní), proto jej oceňují především zaneprázdnění lidé. 

• Obejde se bez kompresního návleku. 

• Pro celkové omlazení obličeje lze kombinovat s operací očních víček a ošetřením estetické dermatologie. 

Na klinice se vše obešlo bez potíží Samotná operace pak proběhla bez jakýchkoliv problémů. „Cítila jsem se komfortně a nic mě nebolelo. I v prostředí kliniky mi bylo moc dobře. Vše je tam vkusně zařízeno a o pacienty je velmi dobře postaráno,“ hodnotí Lucie, která mohla díky tomu, že zákrok proběhl jen v lokální anestezii, hned po operaci odejít domů. Na cestu s sebou ale samozřejmě dostala potřebné léky a informace k jejich užívání.

MyFaceLift po

Výsledek naplnil všechny představy

A nakonec to, co nás všechny zajímá nejvíce – výsledek operace. „Jsem opravdu moc spokojená! Operace dopadla přesně tak, jak jsem si vysnila. V mnohém moje představy vlastně ještě předčila,“ tvrdí Lucie s velkým nadšením v hlase a přidává reakci ze strany okolí: „I moje rodina mě ubezpečuje, že je výsledek skvělý a je na mě vidět pozitivní změna. Tu na mně zaznamenaly také moje kolegyně v práci. Cítím se teď lépe, mladší, sebejistější a spokojenější sama se sebou.


Více informací najdete na www.medicomclinic.cz.


Zdroj a foto: Medicom Clinic


Diskuze: příspěvků