Kosmetika

Pitný režim pro vaši pleť

Sbírání kytiček

Je léto a my si užíváme sluníčka a letních aktivit. Voda a slunce jsou balzámem pro duši, ale bohužel vysušují naši pleť. Ta potřebuje dostatečnou hydrataci po celý rok a v létě po ní volá dvojnásob. Máte pocit, že vaše pleť touží po lahodném nápoji? Vyzkoušejte biotechnologickou emulzi Hydroceutical.

Hydroceutical

Zabezpečuje intenzivní hloubkovou hydrataci buněk po celých 24 hodin, podporuje přirozenou tvorbu kolagenu a zlepšuje vitalitu pokožky. Pleť je po jeho aplikaci zářivá, svěží a dokonale vyživená. Hydroceutical obsahuje Biotechnologický hydroregulační komplex látek obohacený o minerály z Mrtvého moře a unikátní kombinaci peptidů a proteinů. Kyselina hyaluronová v lipozomové formě zajišťuje pevnost a pružnost pokožky. Její mimořádnou schopnost vázat na sebe v kůži vodu podtrhují takzvané osmolyty, které proces proudění vody regulují. Přitahují do buněk vodu a udržují její optimální hladinu, čímž chrání buňky proti vysušování i při vysokém stupni UV záření.


Tento koktejl aktivních složek nasytí dehydrovanou pleť tolik potřebnou vodou. Výsledkem je hladká, pružná a zářivá pleť bez vrásek. Mimořádně jemná emulze Hydroceutical je určena pro ženy i muže. Aplikuje se každý den ráno a večer na obličej a krk. Je natolik šetrná, že ji můžete nanášet i do okolí očí. Více informací najdete na www.f-cos.com.


Autor: Katka

Foto: Pixabay

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků