Krása

Pléd: Doplněk, který zachrání vaše večerní zážitky

Plesová sezóna je v plném proudu a vy řešíte, kde brát pořád nové a originální šaty. Zkuste naopak ty původní oživit.

A co si přes ně obléci, abyste cestou na akci nemrzla anebo se vám šaty neponičily? Máme pro vás jeden zajímavý tip. Není to nic, co tu ještě nebylo a co neznáte, ale my vám nabízíme nové možnosti. Plédy pro všechny příležitosti, a to i večerní a společenské plédy. 

Pod vedením Kateřiny Urban Samkové vznikají zdánlivě jednoduché plédy, které jsou velmi originální a IN. Kateřina nabízí s použitím různých materiálů a střihů spoustu druhů plédů a revolučně mění pohled na tento módní doplněk. „Každý pléd, který připravujeme má vždy trochu jiný střih, který odpovídá typu materiálu a jeho využití. Naše večerní plédy jsou řešením pro oživení šatů, ale především vás ochrání před chladem. Ne každé prostory večerní akce jsou plně vytápěné a na krásné šaty si přece nevezmete svetr,“ říká Kateřina. 

My pled luxusní černý pléd teplejší

Pokud máte jednoduché jednobarevné šaty, stačí si pořídit zajímavý pléd, který se stane dominantou vašeho outfitu. Můžete si s ním hrát a použít jej na více způsobů. Kateřina má i vymyšlené různé triky pro úchyty plédů. „U zákaznic jsem zjistila, že původní klasický střih plédů padá z ramenou. Proto jsme vymysleli různé střihy, ale i velmi rafinované aplikaci úchytů, které máme chráněny i průmyslovými vzory. Jedná se o průvleky, skryté patenty, atd. Vždy je potřeba brát v potaz materiál. Úchyty pomáhají pléd nejen prakticky držet, ale samy ho dělají i zajímavým. Díky nim se plédy formují na danou ženu, respektují její přednosti a skrývají nedostatky,” říká Kateřina. 

My pled černý luxusní pléd průsvitný

Plédy nabízí i řešení, když potřebujete hezký a funkční doplněk na cestu na akci a ochránit před zimou. Kabátkové plédy s kožešinou jsou teď naším největším hitem. Jejich výhoda je, že nemají rukávy a proto žádné oblečení nepomačkají. Jen přehodíte přes ramena a jdete,“ vysvětluje Kateřina. Tyto kožešinové plédy využijete i v běžném dni a vždy budete za dámu. Není to tedy nevratná investice pro pár večerů v roce. 

My pled luxusní pléd s kožešinou

Vzhledem k tomu, že jsme proti účelovému chovu zvířat pro kožešiny, našla jsem dodavatele, jejichž materiály jsou úchvatné a neuvěřitelně příjemné. Přímo se těšíte se do nich zabalit, “ dodává Kateřina.


Více informací najdete na www.mypled.com.


Zdroj a foto: My Pled


Diskuze: příspěvků