Shopping

Pomozte nemocným dětem

Sbírání kytiček

Pohled na malé pacienty netěší nikoho z nás. Vždyť kdo jiný by měl být plný síly a zdraví než právě naši nejmenší. Bohužel situace je občas jiná, a tak se například na Klinice dětské onkologie a hematologie FN Motol léčí několik desítek vážně nemocných dětských pacientů.

Nejrůznější charitativní akce či nadační fondy se dětem snaží pobyt v nemocnici co nejvíce zpříjemnit a kromě shánění peněz na vše potřebné se zaměřují také na vytvoření co nejútulnějšího prostředí, jak je to jen v těchto podmínkách možné. Pomoci těmto nemocným dětem je nyní také možné prostřednictvím sítě parfumerií Marionnaud, kde je od 7. 11. 2010 až do konce roku připravena charitativní akce s atraktivním přívěskem na klíče. Každý, kdo si v daném termínu v parfumerii zakoupí přívěsek v hodnotě 150 Kč, podpoří malé pacienty Kliniky dětské onkologie a hematologie FN Motol a navíc si udělá radost hezkým doplňkem.
 

 

 

Další akce, která je v parfumeriích Marionnaud připravena pro zákazníky, je dárek za nákup – ke každému nákupu v hodnotě 2 900 Kč a více je připraven rozkošný plyšový lední méďa. Potěšte své blízké voňavým dárečkem a můžete se z něj radovat i Vy. Akce trvá od 8. 11. až do Štědrého dne.

Připravila: Katka
Foto: Marionnaud
22. 10. 2010

 

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků