Shopping

Pořiďte si brýle nebo čočky opravdu výhodně!

Sbírání kytiček

Pokud máte rádi slevy a výprodeje, určitě jste teď ve svém živlu. Nakoupit se dá totiž opravdu výhodně. Kromě oblečení, bot, módních doplňků nebo elektroniky si můžete pořídit s výraznou slevou i dioptrické či sluneční brýle nebo i brýlové čočky. Stačí zamířit do kterékoli z prodejen GrandOptical, kde na vás čekají slevy dokonce až 70 %!

Nerozmýšlejte se dlouho, protože akce končí už 18. ledna. Nemusíte si přitom zoufat, že už nestihnete zajít na oční a nechat si změřit dioptrie. Tohle vyšetření vám zajistí přímo v prodejně GrandOptical, a to zdarma. Dokonce i v případě, že si nakonec žádné brýle nebo čočky nekoupíte. V každé z prodejen totiž pracuje optometrista – zdravotnický pracovník, který dokáže odhalit všechny refrakční vady, jako je krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus a vetchozrakost. A rovnou vám pro jejich korekci doporučí vhodné dioptrické pomůcky. Vyšetření zabere asi půl hodiny a správností jeho výsledku si můžete být jisti.
V GrandOptical si vybere opravdu každý. Pro příznivce světových značek jsou připraveny obroučky od Armaniho, Diora, Huga Bosse, Maxe Mary, Valentina, Tommyho Hilfingera a mnohých dalších. Najdete tady i „obyčejné“ a přitom moderní obroučky, které se prodávají pouze v síti GrandOptical a pořídíte je za velmi příznivé ceny.
GrandOptical v současnosti provozuje celkem 40 prodejen oční optiky, které jsou v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Jihlavě, Karlových Varech, Kladně, Liberci, Mostu, Olomouci, Ostravě, Pardubicích, Plzni, Ústí nad Labem a také ve Zlíně. Jejich kompletní seznam naleznete na www.grandoptical.cz.

Text: Zuzana
Foto: GrandOptical
11.1.2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků