Krása

Pořiďte si latexové erotické prádlo

Sbírání kytiček

Toužíte-li svést svého partnera a být pro něj bohyní, vsaďte na krásné prádlo. Vytahané bavlněné kalhotky si nechte na jindy a oblečte se tak, aby se partnerovi při pohledu na vás zastavil dech. Řeč není jen o něžných krajkách, k dostání jsou mnohem rafinovanější kousky prádla, které mohou okořenit vaše milostné hrátky.

Ztratil váš dlouholetý vztah s partnerem jiskru a milování se stalo do jisté míry rutinou? Možností jak to změnit je celá řada. Jednou z nich je erotické prádlo. Pokud zvolíte kousky, které vám padnou a podtrhnou vaše přednosti, získáte sebevědomí. Budete se cítit přitažlivá a sexy a přesně to pak budete také vyzařovat směrem ke svojí drahé polovičce. Zcela nový rozměr vnese do vašeho erotického života latex. Tenhle specifický materiál má spoustu předností, které stojí za to poznat. V první řadě perfektně přilne ke kůži a zpevní ji, takže budete rázem vypadat o pár kilo lehčí. Navíc umí dokonale schovat celulitidu a další chybičky na vaší kůži. Erotický náboj pak podtrhne jedinečný lesk.

 

Latexové oblečení pro vás i pro něj

Latexové oblečení není určeno jen pro ženy, ale i pro muže. Samozřejmě po vás nikdo nechce, abyste svého partnera nutila navlékat se latexu. Existuje však spousta mužů, které to naopak vzrušuje. Ti si mohou vybrat z nejrůznějších druhů slipů či boxerek, z nichž některé mohou být doplněny o speciální ozdoby či speciální otvory. Pro ženy jsou určeny nejčastěji korzety, kalhotky a podprsenky, které dokážou vytvořit opravdu vzrušující a neodolatelný dekolt. Prádlo se zpravidla vyrábí ve vzrušující černé a červené barvě, ale k dostání jsou třeba i něžnější bílé či růžové kousky. Může být zdobeno kraječkami, šňůrkami, mašličkami a dalšími ozdobami.

 

Opatrné zacházení s latexem

Latex není bavlna, což zjistíte záhy, co se začnete do prádla oblékat. Než se do korzetu začnete soukat, zkuste použít gel, silikonový olej či speciální pudr, který vám oblékání usnadní. Nejlépe uděláte, když se budete do prádla oblékat podobně jako do silonových punčoch, to znamená, že prádlo nejprve srolujete a natáhnete ho rolováním na kůži. Pozor na ostré předměty, ať už jsou to prstýnky, řetízky nebo třeba pearcing v pupíku či dlouhé nehty, jemné prádlo by se mohlo poškodit. Opatrní buďte i při svlékání, díky potu kolikrát materiál přilne na kůži a svléknout prádlo pak není vůbec jednoduché. V žádném případě se o to nesnažte silou, abyste latex neroztrhli. Skvěle se latex sundává ve sprše pod teplou vodou.

 

Nezapomeňte na údržbu

Latex potřebuje zvláštní péči. Zapomeňte na to, že byste prádlo hodila do pračky. Při čištění si vezměte k ruce tekuté mýdlo a teplou vodu. Pak prádlo jemně promněte v ruce a dostatečně vymáchejte a nechte volně proschnout. Než ho uložíte zpět do skříně, mělo by být prádlo úplně suché. Latex skladujte někde ve skříni či šuplíku, kde na něj nebude svítit slunce, poškozuje ho i horko. 

Rada na závěr

Pokud nemáte s erotickým prádlem zkušenosti, doporučujeme nejdříve pořídit klasické materiály a až pokud chcete něco extra, vyzkoušejte latex.

 

 

Komerční prezentace
Foto: www.vibratory.net
20. 3. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků