Akce

Pozvánka na výstavu Festival Evolution

Sbírání kytiček

Zajímá vás zdravý životní styl? Není vám lhostejné, co jíte? Pečujete o své duševní zdraví? To vše a mnohem více vám nabídne Festival Evolution, který se koná od 19. do 21. dubna na pražském Výstavišti v Holešovicích.

Čeká vás tu řada novinek z oblasti bio a zdravé výživy, od základních potravin přes kávu či čokoládu až k využití chuťového a léčebného potenciálu konopí a samozřejmě také mnohé přednášky a workshopy, dále filmy, koncerty, ukázky cvičení i zdravého vaření a mnohé další. Festival totiž „vyrostl“ z pěti veletrhů, jejichž vzájemné propojení by mělo nabídnout všem návštěvníkům co nevíce informací a tipů z oblasti zdraví, včetně poznatků z péče o duševní hygienu nebo třeba z biozemědělství.

Například jeden ze dvou základních bloků doprovodného programu veletrhu Biostyl/Zdraví si vetkl do záhlaví motto: Jsme, co jíme. „Chceme poukázat na to, že kvalitní výživa je jednou z nejlepších investic, kterými můžete dlouhodobě prospět svému zdraví,“ říká Adéla Tlachačová z Felicius Media, která se stará o doprovodný program Festivalu.

Kdy?

Festival potrvá tři dny: od 19. do 21. dubna, veletržní brány se otevírají vždy v 10 hodin a zavírají v pátek a v sobotu v 19 hodiny, v neděli v 18 hodin.

A co za to?

Jednodenní základní vstupné stojí 200 Kč, přičemž studenti, důchodci a občané se ZTP zaplatí 125 Kč. Podrobnější informace o akci najdete na internetu: www.festivalevolution.cz.


Připravila: Marcela
Foto: archiv FE
18. 4. 2013

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků