Bydlení

Pozvánka na výstavy: bydlení a zahrada na jednom místě

Sbírání kytiček

Hledáte inspiraci pro své bydlení? Nebo snad sháníte nový domov? Či chcete vylepšit zahradu? To vše a na jednom místě vás čeká díky souboru jarních veletrhů na PVA v pražských Letňanech.

Až do neděle vás láká hned několik veletrhů: FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY a společně s nimi ještě DESIGN SHAKER.

Designová přehlídka

Z této celé řady akcí zmiňme právě DESIGN SHAKER, jenž vám nabídne aktuální novinky a trendy. V sekci BIG DEAL představí výběr českých výrobců i distributorů nejznámějších zahraničních značek. V sekci FRESH SPACE se objeví mladá generace designérů, kteří ještě studují, nebo už začínají tvořit pod vlastními značkami. A sekce FIELD OFFICE nabídne zajímavé návrhy i realizace interiérů.

Z mnoha vystavovatelů se můžete těšit například na společnosti Teek, Star Interier, Innex, Jelínek, Jitona, Alax, Space 4kids, Lusito, Casa Moderna, Twin, Egoé, Drupol, Slezákovy závody, Nachtmann glass a desítky dalších.

Brány výstaviště jsou otevřené od 10 do 18 hodin (v neděli do 17 hodin), základní vstupné stojí 150 Kč, zlevněné 100 Kč (pokud chcete získat vstupenku se slevou, je třeba se registrovat přes internet: www.pva.cz).

Připravila: Marcela
Foto: DESIGN SHAKER
18. 3. 2016
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků