Akce

Předvánoční jarmarky a prodejní akce

Sbírání kytiček

Přípravy na Vánoce jsou již v plném proudu a především shánění dárků nám dělá starosti. Některé šikovné ženy již mají dárky nakoupené, některá má nakoupenu část z nich a některé nemají dárky ještě žádné. Vybrali jsme pro vás, milé ženy, seznam zajímavých akcí konaných v Praze během prosince, které vám mohou posloužit jako inspirace pro vaši tvorbu, či se stát příjemnou příležitostí pro nákup dárků pro rodinu, známé, přátele a kamarádky. Jedno je jisté, dárky z těchto akcí jsou povětšinou hand made, originály a českého původu!

Design v lese (4.12.2011, 10.00-18.00)
4. prosince se v Café v lese koná autorská prodejní výstava inspirovaná duchem lesa, vůní hub, šuměním stromů, mechem, kapradím, studánkou a laní, co k ní chodí pít. Nabídne vám výběr hraček pro děti, designových doplňků do bytu, svítidel a lampiček, knih, grafik, voňavých olejíčků, svíček a dalších nezbytností, které vám zpříjemní dlouhé zimní měsíce. Pomyslnou třešničkou na dortu budou limitované „lesní“ kolekce inspirované lesem a vším, co v něm můžete najít (ve dne i v noci). Součástí výstavy bude i divadélko pro děti, aby se nám tam nenudily. Baladu o vážce a další příběhy nám zazpívá zpěvačka EPY EPY – zde něco na ukázku: www.bandzone.cz/epyepy. Tu správnou lesní atmosféru podtrhne DJ Delft Reznor (ne ne, tentokrát o šumění lesa a zurčení potůčku nepůjde…), který nám předvede tzv. obývákovou show na jeden gramofon.
Vstup zdarma.
Více informací na: http://cafevlese.cz/program/

Vánoční jarmark v Domově Sue Ryder (10.12.2011, 10.00-18.00)
10. prosince se v Domově Sue Ryder koná od 10.00 do 18.00 vánoční jarmark a rozsvícení vánočního stromku za zpěvu komorního sboru Vocalica. Na místě prodej tradičních i netradičních výrobků, ukázky řemesel, výtvarná dílna pro děti. Výtěžek z vánočního jarmarku bude použit na financování individuální ergoterapie pro klienty Domova Sue Ryder.
Vstupné 40,-, pro děti 30,-.
Více informací zde: http://www.sue-ryder.cz/


Dyzajn Márket (18.12.2011, 10.00 – 20.00)
Na piazzetě Národního divadla se bude konat již druhý Dyzajn Márket (celkově sedmý), na kterém více než 50 designérů předvede svůj um. Na místě bude atmosféru zpříjemňovat hudba a jiný plánovaný doprovodný program. Akce se bude konat venku nebo pod přístřeškem – dle počasí. Můžete jen tak posedět či postát u horkých či studených drinků, poslechnout si muziku, potkat se s širší designérskou komunitou, případně něco nakoupit pro sebe či své blízké.
Vstup zdarma
Více na: http://www.dyzajnmarket.cz/

 

Připravila: Magda
Zdroj: http://www.dyzajnmarket.cz,  http://www.sue-ryder.cz/, http://cafevlese.cz/
Foto: http://www.dyzajnmarket.cz,  http://www.sue-ryder.cz/
29.11.2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků