Akce

Přijměte pozvání na veletrh krásy

Záleží vám na tom, jak vypadáte? Zajímáte se o novinky z oblasti kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu? Pak byste si neměli nechat ujít 12. ročník veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se bude konat ve dnech 30.9. – 1.10. 2011 v pražské O2 Aréně.

Čeká na vás fantastická přehlídka moderních trendů v péči o pleť, nových metod v nehtové modeláži, zdobení nehtů, péči o nohy, zahušťování či prodlužování vlasů, tetování, v permanentním make-upu či např. opalování, formování obličeje i postavy za použití přístrojů, obličejových výplní i plastické chirurgie. Žhavé novinky v líčení, účesech i módě vznikající pod rukama našich i zahraničním mistrů slavných jmen a budou k vidění po celý den na hlavním podiu.

Součástí programu jsou také ukázky nejrůznějších druhů masáží, aromaterapie a dalších relaxačních metod. Uvítáte je jednak jako příjemné zpestření dne a úlevu od celodenního stresu, ale oceníte je také v případě, že zvažujete další vzdělávání či rekvalifikaci v tomto oboru.

Ostatně rekvalifikace a další vzdělávání nabízejí vystavovatelé samozřejmě i v dalších oblastech, jako jsou kosmetika, vizážistika, kadeřnictví, nehtová modeláž, podologie. Prezentují se i kurzy výuky dalších přírodních metod zdravotní péče jako, alternativní medicína, akupresura, čínská medicína, homeopatie, irisdiagnostika, čakrální terapie ap.

V rámci veletrhu jsou připraveny také atraktivní soutěže, které si rozhodně nesmíte nechat ujít. Nechte se zlákat například pozvánkou na českou mistrovskou soutěž v make-upu se zahraniční účastí. Proběhne Mistrovství ČR a mezinárodní mistrovství v nail designu s kvalifikací vítězů na Mezinárodní mistroství v Dűsseldorfu 2012. Česká podiatrická společnost pořádá řadu seminářů a soutěž Nejkrásnější nohy. Budou vyhlášeny výrobky oceněné v soutěži BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD 2011 a další.

Více informací naleznete na www.beautyexpo.cz či www.worldofbeautyandspa.cz

Připravila: Zuzana
19. 9. 2011
Foto: Archiv

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků