Kosmetika

Přírodní jogurt nebo speciální krém?

Sbírání kytiček

Co si pro vaši pokožku vyberete vy? Můžete vyzkoušet obojí, ale pohodlnější bude zcela určitě aplikace krému.

Dnes již víme, že vyvážená strava znamená v boji proti stárnutí to nejdůležitější. Probiotika (někdy se jim také říká bakterie či kvasinky přátelské člověku) stimulují a regulují střevní flóru, a tím zvyšují obranyschopnost organizmu. Díky skvělým blahodárným účinkům se v jogurtech nejvíce používá bakterie „Lactobacillus Bulgaricus“.
 
Fungování pokožky se podobá fungování organizmu. Ke své tvorbě, obnově, obraně před vnějšími nepříznivými vlivy a zajištění ochranného účinku potřebuje pokožka zároveň výživné látky, aby zpomalila stárnutí a zvýšila svoji odolnost. Dermobiotika jsou mikroorganizmy se schopností regulovat kožní mikroflóru a stimulovat přirozenou obranyschopnost pokožky před oxidativním stresem (UV záření, vysoká teplota, znečištění …), jež stojí za předčasným stárnutím pokožky.   
 
Pokud máte jogurt v oblibě a chcete využít jeho blahodárné účinky, vyzkoušejte exkluzivní řadu kosmetiky O2 D-biotic. Svojí strukturou odpovídá jogurtu, spojuje v sobě dermobiotický ferment, probiotický komplex, vitaminy, kalcium a proteiny.
 
V pečující řadě, která poskytuje zlepšené okysličení buněk ke stimulaci jejich činnosti, výživu epidermu a zvýšení úrovně hydratace a znovunastolení rovnováhy u kožní flóry pro zlepšení její přirozené obranyschopnosti najdete:
  • Hedvábný krém na obličej – lehce roztíratelný krém zanechává jednoduše krásnou pokožku, je vyvážená, odolnější a zářivější. Krém zlepšuje ochrannou funkci pokožky, vyživuje ji, udržuje jí hydratovanou a navrací jí ztracený lesk (1050 Kč).
  • Hedvábný krém pro pokožku kolem očí  – chladivý mléčný krém hydratuje, zmírňuje známky únavy a kruhy pod očima a navrací očím ztracený jas (790 Kč).
  • Mléčná odličovací voda – odličovací voda spojuje čistící sílu mléka a osvěžující vlastnosti pleťové vody v jednom produktu. Pokožka zůstává svěží a jemná a je skvěle připravená na nanesení další péče. Jemně odstraňuje zbytky líčidel a nečistot a pomáhá ke znovunastolení rovnováhy pokožky při udržení hydratace (520 Kč).
Dermatologicky testováno / Pro všechny typy pokožky. Bez parabenů.
K dostání exkluzivně v parfumeriích Sephora.
 
Přípravila: Šárka
Foto: archiv firmy Sephora
21.9.2010
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků