Kosmetika

Přírodní jogurt nebo speciální krém?

Co si pro vaši pokožku vyberete vy? Můžete vyzkoušet obojí, ale pohodlnější bude zcela určitě aplikace krému.

Dnes již víme, že vyvážená strava znamená v boji proti stárnutí to nejdůležitější. Probiotika (někdy se jim také říká bakterie či kvasinky přátelské člověku) stimulují a regulují střevní flóru, a tím zvyšují obranyschopnost organizmu. Díky skvělým blahodárným účinkům se v jogurtech nejvíce používá bakterie „Lactobacillus Bulgaricus“.
 
Fungování pokožky se podobá fungování organizmu. Ke své tvorbě, obnově, obraně před vnějšími nepříznivými vlivy a zajištění ochranného účinku potřebuje pokožka zároveň výživné látky, aby zpomalila stárnutí a zvýšila svoji odolnost. Dermobiotika jsou mikroorganizmy se schopností regulovat kožní mikroflóru a stimulovat přirozenou obranyschopnost pokožky před oxidativním stresem (UV záření, vysoká teplota, znečištění …), jež stojí za předčasným stárnutím pokožky.   
 
Pokud máte jogurt v oblibě a chcete využít jeho blahodárné účinky, vyzkoušejte exkluzivní řadu kosmetiky O2 D-biotic. Svojí strukturou odpovídá jogurtu, spojuje v sobě dermobiotický ferment, probiotický komplex, vitaminy, kalcium a proteiny.
 
V pečující řadě, která poskytuje zlepšené okysličení buněk ke stimulaci jejich činnosti, výživu epidermu a zvýšení úrovně hydratace a znovunastolení rovnováhy u kožní flóry pro zlepšení její přirozené obranyschopnosti najdete:
  • Hedvábný krém na obličej – lehce roztíratelný krém zanechává jednoduše krásnou pokožku, je vyvážená, odolnější a zářivější. Krém zlepšuje ochrannou funkci pokožky, vyživuje ji, udržuje jí hydratovanou a navrací jí ztracený lesk (1050 Kč).
  • Hedvábný krém pro pokožku kolem očí  – chladivý mléčný krém hydratuje, zmírňuje známky únavy a kruhy pod očima a navrací očím ztracený jas (790 Kč).
  • Mléčná odličovací voda – odličovací voda spojuje čistící sílu mléka a osvěžující vlastnosti pleťové vody v jednom produktu. Pokožka zůstává svěží a jemná a je skvěle připravená na nanesení další péče. Jemně odstraňuje zbytky líčidel a nečistot a pomáhá ke znovunastolení rovnováhy pokožky při udržení hydratace (520 Kč).
Dermatologicky testováno / Pro všechny typy pokožky. Bez parabenů.
K dostání exkluzivně v parfumeriích Sephora.
 
Přípravila: Šárka
Foto: archiv firmy Sephora
21.9.2010
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků