Kosmetika

Pro citlivou pleť

Sbírání kytiček

Suchá a citlivá pokožka je velmi náchylná k popraskání, vzniku bolavých a zánětlivých míst a rychleji stárne. Jediným řešením je pravidelná péče.

Každý, koho suchá a citlivá pokožka trápí, však potvrdí, že samotná péče nestačí. Důležitá je také správná kosmetika. Dokonalý komfort poskytují suché a citlivé pokožce Olejové bio extrakty Saloos. Jejich základem jsou rostlinné oleje lisované za studena a vysoce koncentrované výtažky z nejkvalitnějších bylin. Extrakty pokožku zvláčňují, zvyšují její pružnost a elasticitu. Urychlují hojení drobných kožních poranění a jizev, výrazně podporují regeneraci pokožky.
 
Extrakty jsou vhodné pro každodenní ošetření po sprchování a po koupeli, k intenzivní péči o přesušenou a problematickou pokožku, k masážím a také k ošetření před sportovním výkonem a po něm, neboť prohřívají a prokrvují svalovou tkáň, čímž se snižuje riziko poranění při sportu nebo zvýšené námaze.
 
Novinkou je bio Měsíčkový olejový extrakt (113 Kč), který urychluje hojení hnisavých a špatně se hojících ran. Je velmi vhodný při kožných zánětech, jako doplněk léčby plísní a ekzémů. Zklidňuje a zvláčňuje citlivou a popraskanou pokožku, regeneruje a  dobře hojí i rozpraskané prsní bradavky po kojení. Měsíčkový extrakt doporučujeme k ošetřování pooperačních jizev, popálenin, krevních podlitin a otoků, bércových vředů, omrzlin, při hemoroidech. Bioprodukt je vhodný i pro jemnou pokožku dětí.
 
Přírodní biokosmetiku Saloos najdete v lékárnách, zelených lékárnách, bioprodejnách, prodejnách zdravé výživy, dárkových spec. prodejnách, DM drogeriích.
 
Připravila: Šárka
Foto: archiv Saloos
19. 10. 2010
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků