Shopping

Pro zdravý spánek vašich dětí

Budí se vaše ratolesti nevrlé a podrážděné? Starší děti si dokonce stěžují na bolest zad? Za jejich špatný spánek možná může z velké části nevhodné lůžko. Nepodceňujte výběr správné matrace!

Vaše děti ročně prospí až čtyři tisíce hodin, což je více než 40 % života stráveného v posteli. Během spánku jejich tělo roste a čerpá nové síly, shromažďuje energii na další den a vlastně celý svůj budoucí život. Proto je důležité, abyste výběru správné matrace věnovali náležitou pozornost. Právě ona má vliv na to, jak hluboký bude spánek vašich dětí a nakolik se budou cítit po probuzení odpočatí. Jen vhodná matrace dokonale rozloží hmotnost těla, tělo správně podepře a poskytne páteři dostatečnou oporu a svalům a kloubům potřebné uvolnění.

Pokud se rozhodnete koupit své ratolesti novou matraci, vybírejte ve specializovaných prodejnách, jako jsou studia zdravého spaní a showroomy, kde se matrace dají vyzkoušet. Děti můžete vzít s sebou, starší už poznají, která matrace je jim pohodlná, každému totiž vyhovuje něco jiného.

Vyzkoušet můžete například showroom společnosti Magniflex. Tato italská společnost je lídrem v oblasti produktů pro zdravý spánek již 50 let, nabízí ideální řešení pro každého zákazníka bez ohledu na věk, navíc používá čistě ekologické materiály, které chrání a respektují přírodu. Matrace jsou maximálně hygienické, pohodlné, prodyšné, odolné vůči roztočům a zajišťují páteři, kloubům a svalům ideální ortopedickou i anatomickou oporu během noci.

Pokud přijdete do karlínského showroomu Magniflex 30. června, kdy se rozdává vysvědčení, dostanete 30% slevu na všechny dětské matrace!

Kde můžete 30% slevu uplatnit: Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha 8.
Více informací na http://www.magniflex.cz

Připravila: Katka
Foto: Magniflex
28. 6. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků