Krása

Probuďte v sobě svůj půvab

Sbírání kytiček

Každá žena si zaslouží cítit se krásná a připadat si jako zámecká princezna. Vůbec k tomu není potřeba celý zámek, dokonce ani luxusní vila. Stačí pár vhodně zvolených doplňků, které oživí váš domov.

Jedná se o záležitost několika stovek, v některých případech maximálně tisíců korun. To je částka, již do sebe můžete investovat, ne? 

V dřívějších dobách měly své nezastupitelné místo v pokoji každé slečny a ženy, dnes je uvidíte spíš při prohlídkách zámků či v pohádkách. Řeč je o toaletních stolcích, které odnepaměti poskytují ženám kousek osobního prostoru, místo, kde se mohou starat jen samy o sebe. A právě toaletní stolky jsou jedním z doplňků, jež by neměly chybět v žádném domově, kde žije žena. 

Toaletní stolek vám ušetří místo v koupelně

Toaletní stolek poskytne dospívající slečně i dospělé ženě místo ke zkrášlování se. Může zde zkoušet moderní účesy, nové způsoby líčení, ráno se zde nalíčí, večer zase odlíčí a nanese krém. Radost z toho ale bude mít celá domácnost. Vlastní toaletka totiž zajistí více volných poliček v koupelně. Veškerá kosmetika se může přesunout z koupelnových šuplíků do polic toaletního stolku. 

Kromě toho se vám už ráno nebude stávat, že přijdete pozdě do práce kvůli obsazené koupelně. Tam se pouze umyjete a vyčistíte zuby, zbytek ranní rutiny zvládnete před zrcadlem svého toaletního stolku. Není to dostatečný důvod, aby vám vaše drahá polovička k příštím narozeninám pořídila vlastní toaletku?

Kdopak je v zemi zdejší nejkrásnější?

Další takovou vychytávkou pro něžné pohlaví je velké zrcadlo. Přestaňte se už neustále chodit dívat do koupelny či na chodbu, pořiďte si ho do své ložnice. Postavte jej vedle skříně, ať nemusíte při zkoušení outfitů chodit daleko, a rozzařte s ním celou místnost. Velké zrcadlo přináší do místnosti velké množství světla, takže i tento kousek výbavy je svým způsobem praktický. 

Ženy se v zrcadle zhlíží daleko častěji než muži a nestojí za tím jen namyšlenost. Vzhled řeší daleko více než pánové, na rozdíl od nich pečlivě plánují každý outfit a k tomu je zrcadlo prostě potřeba. Jedině v zrcadle lze objevit svůj půvab.

Na prsteny i řetízky od vaší lásky 

Toaletní stolek i zrcadlo představují poněkud větší investice. Pokud si chcete udělat levnější radost, zaměřte svou pozornost na šperkovnice. Také ty jsou klasickým ženským doplňkem používaným již odnepaměti, který ale rozhodně nepatří výhradně do princeznovských komnat. Každá slečna i starší žena vlastní nějaké šperky. Některé si potrpí na náramky, další třeba na prstýnky. 

Jedno je ovšem jisté. Všechny ozdoby si zaslouží své bezpečné místo. Aby se neválely jen tak po poličkách nebo nočním stolku, je dobré najít jim přihrádku ve šperkovnici. Při výběru se rozhodně podívejte spíš po větších modelech, během života vám šperky budou přibývat, tak ať je máte kam dávat. 

I vy si zasloužíte originalitu 

S filozofií, že všechny ženy by doma měly mít svůj kousek prostoru, do ČR přichází firma Therese. Zaměřuje se právě na dámy, prodává nádherné vintage stolky a k nim sladěná zrcadla i šperkovnice. Bonusem v jejich sortimentu jsou pak parfémy světoznámých značek. 

Důležité je, že jejich výrobky jsou skutečně originální. Působí jako z pohádky, takže se díky nim budete cítit jako princezna nebo královna i v ten nejobyčejnější den. Padnou do každého interiéru, vůbec ho nemusíte mít zařízený ve vintage stylu. Na druhou stranu v e-shopu Therese.cz najdete i moderní, provence či barokní stolky. 

Víte tedy, kam poslat své blízké, až se budou ptát, co si přejete k narozeninám či k Vánocům. Nebo si uděláte radost sama? Probuďte v sobě svůj půvab, dopřejte si luxus, relaxujte, rozmazlujte se, najděte si čas jen pro sebe. Zasloužíte si to. 

KP

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků