Tipy

Proteinové lívance Protein Pancakes od Nutrendu

Cvičíte a nemáte moc času na přípravu kvalitní stravy?

Vyzkoušejte proteinové lívance od společnosti Nutrend. 

Většině sportovců, kteří nemají čas si vařit kvalitní jídlo, chybí dostatek bílkovin. Proteinové lívance od Nutrendu obsahují mimořádně vysoký podíl kvalitního proteinu, který patří mezi nejvyšší na trhu, a přitom jsou výborné a snadné na přípravu. 

Na proteinových lívancích z nadýchaného těsta si pochutnáte i přes to, že neobsahují přidaný cukr a současně disponují mimořádnými 44% nejkvalitnější bílkoviny. Ta je složena z mléčného proteinového izolátu, syrovátkového proteinového koncentrátu a sušeného vaječného bílku. Kvalitu bílkoviny dokazuje i vysoký obsah esenciálních aminokyselin. 

Vybrat si můžete čokoládové nebo variantu bez příchutě. Nám v redakci učarovaly čokoládové s kysanou smetanou. Tyto chutě se skvěle doplňují. Ale pokud je připravujete narychlo a nic k nim nemáte, nevadí. Chuť samotných palačinek či lívanců je natolik skvělá, že již žádné dochucení nepotřebuje. 

Navíc jsme ocenili, že Protein pancakes neobsahují žádné konzervační látky, jsou vhodným zdrojem vlákniny a hlavně jsou bezlepkové! 

Ještě malá rada. Doporučená dávka je 50 g na 100 ml vody. Zdálo se nám to málo, připravili jsme pro dvě osoby dvojnásobnou dávku a zbylo. Skvěle zasytí na delší dobu.

Více informací najdete na www.nutrend.cz.

KP
Foto: Nutrend


Diskuze: příspěvků