Kosmetika

První vůně od Beyoncé

Sbírání kytiček

Pokud jste obdivovatelkou Beyoncé, jejíž jméno a krásná tvář jsou známé po celém světě, pak byste měla „ochutnat“ i její první vůni.

Beyoncé je vizionářkou a světovou ikonou udávající směr, a tak není divu, že vytvořila vůni pro všechny sebevědomé ženy.
“Má vůně je jedinečným vyjádřením síly ženské smyslnosti,” řekla Beyoncé. „Vůně vás doslova rozechvěje a očaruje… naprosto vás uchvátí. Zároveň si však stále uchovává svou eleganci a ženskost.. Je to vůně pro ženy, které se nebojí nechat promluvit svou vášeň a vychutnávají si obdiv okolí…“
 

 Beyoncé Heat je svůdná, moderní ovocně-dřevitá vůně, jejíž voňavou kompozici tvoří zářivý květinový bouquet z magnólie, neroli a červené vanilkové orchideje s jemným dotekem broskve, které doplňuje mandlový makrónek, sladký nektar  zimolezu a jemné pižmo. Nakonec vaše smysly uchvátí hřejivé sexy nóty sekvojového dřeva, tonky bobů a jantaru. Tato moderní, ženská vůně s  květinovými, ovocnými a dřevitými nótami přináší nezapomenutelný dojem spojující eleganci, vášeň a touhu.

 
Beyoncé Heat, EDP 15 ml/440 Kč; EDP 30 ml/660 Kč; EDP 50 ml/890 Kč
 
Foto: archiv firmy Coty
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků